Текст документа: Про актуальні питання соціально-економічного розвитку Кремінського, Лутугинського, Попаснянського, Слов'яносербського, Станично-Луганського районів та першочергові завдання до кінця 2007 року в світлі соціальних ініціатив Президента України


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 жовтня 2007 року № 1356


Про актуальні питання соціально-економічного розвитку Кремінського, Лутугинського, Попаснянського, Слов'яносербського, Станично-Луганського районів та першочергові завдання до кінця 2007 року в світлі соціальних ініціатив Президента України

Виходячи з аналізу підсумків роботи Кремінської, Лутугинської, Попаснянської, Слов'яносербської, Станично-Луганської райдержадміністрацій в першому півріччі 2007 року щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку районів та з метою підвищення ефективності їх діяльності, керуючись ст. 33 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":
1.Інформацію щодо стану соціально-економічного розвитку Кремінського, Лутугинського,  Попаснянського, Слов'яносербського, Станично-Луганського районів та першочергові завдання до кінця 2007 року в світлі соціальних ініціатив Президента України взяти до відома (додається).
2. Головам  районних  держадміністрацій:  Кремінської  (Сліпчук П.А.), Лутугинської (Пригеба Г.В.), Попаснянської (Боровий М.Я.), Слов'яносербської (Сергєєв Д.С.), виконуючому обов'язки голови Станично-Луганської районної держадміністрації (Гладких Ю.М.):
2.1. Звернути увагу на недоліки в організації роботи з сільгосппідприємствами щодо поліпшення платіжної дисципліни, ліквідації заборгованостей перед бюджетом.
2.2. Вжити вичерпних заходів щодо підвищення ефективності роботи комісій райдержадміністрацій з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах районів до кінця поточного року.
2.3. Організувати роботу, направлену на раціональне використання орних площ, збереження і нарощування поголів'я худоби та птиці, збільшення її продуктивності, підвищення врожайності сільськогосподарських культур за рахунок впровадження передових технологій обробки, посіву насінням не менше другої репродукції.
2.4. Вжити заходів щодо забезпечення повних та своєчасних розрахунків підприємствами і організаціями районів за спожиті енергоносії.
2.5. Взяти під особистий контроль своєчасне завершення підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери до роботи в осінньо- зимовий період, питання капітального ремонту водопровідно-каналізаційних мереж.
2.6. Організувати проведення виїзних засідань колегій рай держадміністрацій, нарад у населених пунктах районів, на яких розглянути проблеми соціальної та гуманітарної сфери і шляхи їх вирішення по напрямках, визначених на нараді Президента України з головами місцевих державних адміністрацій 27.03.2007, а також питання стосовно розвитку та підтримки малого і середнього бізнесу в районах.
2.7.  Здійснити аналіз показників комплексної оцінки соціально-економічного розвитку районів за І півріччя 2007 року.
Розробити заходи щодо усунення недоліків, приділивши першочергову увагу питанням підвищення реального життєвого рівня населення, ефективності сільськогосподарського виробництва, розвитку підприємницької та інвестиційної діяльності.
2.8. Вжити заходів щодо ліквідації простроченої кредиторської заборгованості і недопущення подальшого зростання простроченої дебіторської заборгованості в організаціях бюджетної сфери районів.
2.9. Розгорнути роботу з реалізації соціальних ініціатив райдержадміністрацій, прийнятих в розвиток соціальних ініціатив Президента України, передбачивши відповідні заходи в програмах соціально-економічного розвитку районів на 2008 рік.
2.10. Забезпечити виконання вимог Закону України "Про вибори народних депутатів України" та відповідних указів Президента України щодо проведення позачергових виборів народних депутатів України в частині повноважень органів державної виконавчої влади.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов'язків.
 
 
 
Голова обласної
держадміністрації                                                                           О.М.АНТІПОВ