21 червня 2007,13:02
Приоритетні завдання в ході розробки Стратегії розвитку Луганщини до 2015 року обговорили учасники „круглого столу” в облдержадміністрації.

Засідання «круглого столу» за темою «Регіональна політика та пріоритетні завдання при розробці Стратегії економічного та соціального розвитку Луганської області на період до 2015 року» відбулось сьогодні в облдержадміністрації. В ньому взяли участь керівники Луганської облдержадміністрації, депутати обласної ради, провідні науковці, експерти аналітичних установ. Співорганізаторами «круглого столу» є Луганська облдержадміністрація, Луганська обласна рада, Міністерство економіки України, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Інститут демографії і соціальних досліджень НАН України, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Інститут конкурентного суспільства.
Вони обговорили наступні питання: „Особливості регіональної політики України в умовах глобалізації”, „Мета і основні завдання Стратегії економічного та соціального розвитку Луганської області на період до 2015 р.”, „Методичні підходи при розробці соціально-трудового сегменту Стратегії”, „Про гуманітарні пріоритети при розробці Стратегії” та „Інструменти реалізації Стратегії”.
Під час роботи «круглого столу» його учасники виявили основні соціально-економічні проблеми Луганської області на сучасному етапі, стратегічні питання розвитку на період до 2015 р.