Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2007-2014
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 21 жовтня 2021

||
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2007-2014

Архів новин за 2001-2007 рр.докладніше»

13 листопада 2007, 10:48
Взаємодія обласної влади та обласної Асоціації дослідників Голодоморів в Україні сприяє становленню історичної правди щодо фактів Голодомору 1932-1933 років на Луганщині.
Взаємодія обласної влади та обласної Асоціації дослідників Голодоморів в Україні сприяє становленню історичної правди щодо фактів Голодомору 1932-1933 років на Луганщині. Про це зазначає начальник управління внутрішньої політики Луганської облдержадміністрації Руслан Фурсенко. За його словами, обласна Асоціація дослідників Голодоморів в Україні на чолі з Іриною Магрицькою здійснює саму активну та плідну працю зі збору спогадів свідків подій 1932-1933 років.

докладніше »13 листопада 2007, 10:26
Держекоінспекцією оштрафовано 200 посадових осіб за порушення норм використання земель на території Луганщини.
Державною екологічною інспекцією України в Луганській області в рамках контролю за використанням та охороною земель з травня по жовтень 2007 року проведено 231 перевірку виробничих підприємств. За результатами перевірок складено 200 протоколів та притягнено до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу 200 посадових та фізичних осіб на загальну суму 47,175 тис. грн. Також нараховано 11 позовів на загальну суму 81,253 тис. грн.

докладніше »12 листопада 2007, 15:25
Понад три тисячі перевірок дотримання природоохоронного законодавства провела Держекоінспекція України в Луганській області з початку своєї діяльності.
За сім місяців діяльності державної екологічної інспекції України в Луганській області її працівники провели 2 тис. 919 перевірок дотримання природоохоронного законодавства. Про це повідомив на брифінгу в Луганській облдержадміністрації начальник Державної екологічної інспекції в Луганській області Анатолій Гацько. За порушення природоохоронного законодавства 4 тис.15 посадових та фізичних осіб притягнуто до адмінвідповідальності на загальну суму 350 тис. грн.

докладніше »12 листопада 2007, 15:23
281 перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства при розробці надр провела Держекоінспекція на Луганщині.
Як зазначив на брифінгу в облдержадміністрації начальник державної екологічної інспекції Анатолій Гацько, за 7 місяців, що працює Дерекоінспекція в Луганській області, проведено 281 перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства при розробці надр, з них 165 перевірок при видобуванні підземних вод. За порушення природоохоронного законодавства 216 посадових та фізичних осіб притягнуто до адмінвідповідальності на загальну суму 22,491 тис. грн.

докладніше »12 листопада 2007, 15:07
Губернатор Александр Антипов принял участие в акции по озеленению Луганской области.
В субботу, 10 ноября, на Луганщине состоялась акция по высадке деревьев «Озеленение страны – наследство для будущих поколений». В акции по озеленению Луганской области принял участие председатель облгосадминистрации Александр Антипов, государственные служащие, работники лесничеств, журналисты. Как отметил Александр Антипов, леса Луганщины, пострадавшие в результате пожаров нынешним летом, необходимо во что бы то ни стало восстановить в кратчайшие сроки.

докладніше »12 листопада 2007, 14:40
Более 60 млн. грн. затратила Луганщина на оздоровление своих школьников этим летом.
Более 60 млн. грн. из различных источников выделено на летнюю оздоровительную кампанию в 2007 году. Из госбюджета на эти цели в область поступило по линии Минмолодьспорта 490 тыс. грн. Областной бюджет выделил 8 млн. 343 тыс. грн. – 100 % от запланированной суммы. Местные бюджеты городов и районов выделили в общей сумме 5 млн. 284 тыс. грн., или 101% от запланированной на 2007 год суммы. Львиная доля финансов, потраченных на организацию летнего досуга школьников области, припадает на привлеченные внебюджетные средства – свыше 46 млн. грн. (летом 2006 года – 28 млн. грн.).

докладніше »12 листопада 2007, 14:33
Почти 145 тысяч детей школьного возраста оздоровлены в ходе летней кампании в текущем году.
Как отметила в ходе брифинга 1-й заместитель начальника управления по делам молодежи и спорта облгосадминистрации Александра Литвиненко, почти 145 тыс. детей школьного возраста оздоровлены в ходе летней оздоровительной кампании в текущем году. По ее словам, этим летом удалось организовать оздоровление 71,5% от общего количества детей школьного возраста, проживающих в области. В прошлом году удалось оздоровить чуть больше половины школьников.

докладніше »12 листопада 2007, 14:30
Летом 2007 года школьники Луганска смогли оздоровиться в 41 загородном лагере.
В течение летней оздоровительной кампании на территории Луганской области действовал 41 загородный детский лагерь. Всего летом работало 940 детских оздоровительных лагерей. Из них 655 – с дневным пребыванием, 9 – труда и отдыха, 92 – профильных, 133 - комплексного типа, 2 – санаторного типа и 8 – для старшеклассников.

докладніше »12 листопада 2007, 14:26
Губернатор Луганщины поручил летом будущего года увеличить число оздоровленных за городом детей вполовину.
Председатель Луганской облгосадминистрации Александр Антипов поставил перед организаторами летней детской оздоровительной кампании задачу в 2008 году увеличить количество оздоровленных за городом детей не менее чем вполовину. Как отметила 1-й заместитель начальника управления по делам молодежи и спорта облгосадминистрации Александра Литвиненко, в 2007 году число оздоровленных детей уже было увеличено на 50% по сравнению с прошлогодним. «Такая же цель ставится и на будущий год», – подтвердила она.

докладніше »12 листопада 2007, 13:55
Почти полмиллиарда гривен составит экономия топливно-энергетических ресурсов в Луганской области за 2007 год.
Работа органов исполнительной власти и местного самоуправления по эффективному использованию энергоресурсов рассматривалась сегодня на аппаратном совещании у председателя облгосадминистрации Александра Антипова. С 1999 года в регионе реализуется Комплексная программа энергосбережения Луганской области на 1999-2010 годы, главной целью которой является обеспечение эффективного использования энергоресурсов в промышленности, жилищно-коммунальном хозяйстве, агропромышленном комплексе, в сфере услуг и бюджетных организациях области.

докладніше »09 листопада 2007, 15:06
Президент України оцінив роботу голови Луганської облдержадміністрації Олександра Антіпова.
9 листопада 2007 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про присвоєння рангу державного службовця». Цим указом відповідно до статті 26 Закону України «Про державну службу» за виконання особливо відповідальних завдань голові Луганської облдержадміністрації Олександру Антіпову достроково присвоєно перший ранг державного службовця.

докладніше »09 листопада 2007, 15:00
Місце і роль фахової освіти в розвитку туристичної галузі обговорили учасники «круглого столу» в Луганську.
Сьогодні, 9 листопада поточного року, в приміщенні Луганської обласної бібліотеки ім. Горького відбулось засідання круглого столу на тему: “Місце і роль фахової освіти у забезпеченні сталого розвитку туристичної галузі та підвищення її частки у макроекономічних показниках регіону”. В засіданні взяли участь представники управління науки і освіти, відділу туризму та охорони культурної спадщини управління культури і туризму Луганської облдержадміністрації, кафедри туризму та готельного господарства, доценти, кандидати, викладачі вищих та середніх учбових закладів, туристичні оператори. 

докладніше »09 листопада 2007, 14:49
Заместитель губернатора Александр Ольшанский определил приоритетные направления развития сельского хозяйства Луганщины на 2008 год.
Заместитель председателя облгосадминистрации Александр Ольшанский определил приоритетные направления развития сельского хозяйства Луганщины на 2008 год. Основными он назвал техническое и технологическое перевооружение сельхозпредприятий различного профиля, заготовку более продуктивного семенного фонда под урожай следующего года и применение прогрессивных технологий растениеводства, эффективное использование земельных угодий, а также развитие крупнотоварного производства и постепенный переход животноводческих хозяйств на стандарты ВТО.

докладніше »09 листопада 2007, 14:46
Выход для развития животноводства Луганщины – в создании крупнотоварных производственных комплексов. – Александр Ольшанский.
Заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Александр Ольшанский убежден, что перспектива развития животноводства в Луганской области – за созданием крупнотоварных производственных комплексов. В ходе пресс-конференции он отметил, что сегодня в регионе наблюдается положительная динамика наращивания производства скороспелых отраслей – свиноводства и птицеводства именно в крупнотоварных хозяйствах.

докладніше »09 листопада 2007, 13:49
Растениеводство Луганщины имеет хорошие перспективы для роста производства. – Александр Ольшанский.
«Растениеводство Луганщины имеет хорошие перспективы развития и роста производства», – заявил заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Александр Ольшанский на пресс-конференции. Характеризуя работу отрасли в текущем году, он отметил, что, несмотря на небывалую более четверти века засуху, валовой сбор зерна получен практически на уровне прошлого года. При этом урожай зерна озимой пшеницы – 487 тыс. тонн - превысил прошлогодний намолот на 60 тыс. тонн, то есть на 15%.

докладніше »09 листопада 2007, 12:31
61 млн. грн. получила Луганщина на поддержку села в текущем году.
«На поддержку сельскохозяйственного производства Луганской области в текущем году из государственного бюджета Украины по 11 государственным целевым программам получила 61 млн. грн., что на 14% больше, чем в прошлом году», - сообщил на пресс-конференции заместитель председателя облгосадминистрации Александр Ольшанский. Он отметил, что из этих средств фактически использовано 57 млн. грн. или 93%.

докладніше »09 листопада 2007, 10:16
В містах та районах області: Біловодський район
Господарствами району станом на 8 листопада зібрано 2,5 тис. га кукурудзи на зерно, валовий збір складає 6800 тонн при врожайності 26,8 ц/га, 25,7 тис. га соняшнику, валовий збір складає 43100 тонн при врожайності 16,8 ц/га, 554 га сорго, валовий збір - 2200 тонн при врожайності 40 ц/га. Зорано 37,1 тис. га зябу. За 10 місяців поточного року у господарствах району вироблено 1061,6 тонн м’яса, що складає 137,2% до аналогічного періоду 2006 року.

докладніше »09 листопада 2007, 09:38
156 дослідницьких груп з виявлення жертв Голодомору створено місцевими органами влади на Луганщині у цьому році.
Луганська облдержадміністрація організувала активну роботу щодо виконання Указу Президента України “Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні”. Сьогодні в Луганській області вживаються чисельні заходи щодо виконання пунктів зазначеного документа. У квітні 2007 року розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Антипова було створено Координаційну раду з підготовки цих заходів.

докладніше »08 листопада 2007, 16:06
До кінця року планується ввести першу чергу обласного протитуберкульозного диспансеру у Трьохізбенці.
8 листопада заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Хунов провів засідання Координаційної ради з питань запобігання захворюваності на туберкульоз. У засіданні взяли участь заступники міських голів та голів райдержадміністрацій, керівники медичних закладів, науковці, що займаються питаннями боротьби з туберкульозом. Планується, що у ІV кварталі 2007 року буде введена до експлуатації перша черга обласного протитуберкульозного диспансеру у с.Трьохізбенка на 120 койко-місць.

докладніше »08 листопада 2007, 15:44
Руководители области чествовали призера Чемпионата мира по боксу Вячеслава Глазкова.
Сегодня в облгосадминистрации состоялся торжественный прием серебряного призера Чемпионата мира по боксу Вячеслава Глазкова. Заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Владимир Заблоцкий поздравил спортсмена и его тренера Александра Арланова с высоким достижением – завоеванным вторым местом на Чемпионате мира по боксу в США.

докладніше »
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
56789101112131415161718192021222324

Архів по роках:

000020072008200920102011201220132014
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера