Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2007-2014
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 22 жовтня 2021

||
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2007-2014

Архів новин за 2001-2007 рр.докладніше»

16 жовтня 2007, 16:07
Выплата пенсий по области производится своевременно, без задержек.
Выплата пенсий по Луганской области производится своевременно, без задержек, а инвалидам, пострадавшим вследствие Чернобыльской катастрофы, - в первые дни выплатного периода каждого месяца. Об этом сообщила заместитель начальника Главного управления Пенсионного фонда Украины в Луганской области Любовь Шепеленко на аппаратном совещании в облгосадминистрации.

докладніше »16 жовтня 2007, 11:38
Оголошено конкурс на краще дитяче видання в Луганській області.
В рамках Року української книги та обласної Програми розвитку і функціонування української та російської мов в Луганській області на 2007-2010рр. в області проводиться конкурс на краще дитяче видання «Книга моєї мрії». Організатори - управління у справах преси та інформації Луганської облдержадміністрації. Конкурс проводиться з метою підтримки та розвитку книговидавидавничої справи, популяризації сучасної української книги серед дітей і молоді.

докладніше »16 жовтня 2007, 11:19
Стратегію розвитку державної служби в Україні обговорили учасники „круглого столу” в Луганську.
Стратегію подальшого розвитку державної служби в Україні обговорили учасники „круглого столу”, що відбувся сьогодні в Луганській облдержадміністрації. Керівники райдержадміністрацій, міськрад, представники кадрових служб державних органів, які діють на Луганщині, та науковці поділилися думками щодо запропонованих Головдержслужбою України для широкого обговорення двох законопроектів: Стратегії модернізації системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та Закону України „Про доброчесну поведінку осіб, уповноважених на виконання функцій держави”.

докладніше »16 жовтня 2007, 11:04
Виплата заборгованості із заробітної плати – на контролі облдержадміністрації.
За даними щотижневого моніторингу Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, станом на 12 жовтня 2007 року загальна сума заборгованості із заробітної плати – 69,9 млн. грн. Відсутня заборгованість на державних вуглевидобувних підприємствах області. Скоротилася заборгованість із виплати заробітної плати працівникам ТОВ «Лисичанський завод гумових технічних виробів» - на 149 тис. грн., ТОВ «Завод «Красний Луч» - на 253,2 тис. грн.

докладніше »16 жовтня 2007, 10:54
На сумму более 45 млн. грн. начислено жилищных субсидий в Луганской области.
По данным Главного управления труда и социальной защиты населения облгосадминистрации, в Луганской области по состоянию на 1 октября 2007 года субсидии на оплату жилищно-коммунальных услуг начислены на сумму 45 млн. 436,4 тыс. грн. Организациям, предоставляющим эти услуги, перечислено 58 млн. 169,6 тыс. грн., а также на 10 млн. 193 тыс. грн. профинансированы организациям долги прошлых лет.

докладніше »15 жовтня 2007, 18:38
В социальной защите в области нуждается более 16 тысяч «чернобыльцев».
Состояние и меры по улучшению социальной защиты лиц, пострадавших вследствие аварии на Чернобыльской АЭС, рассматривались сегодня на аппаратном совещании, которое провел первый заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Юрий Арефьев. Как сообщила начальник Главного управления труда и социальной защиты населения облгосадминистрации Элеонора Полищук, в области проживает более 16 тысяч граждан (16444), пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы, в том числе I категории - 3953 чел., II категории – 5432 чел., III- 3068, потерпевших детей - 3979 (из них 32 ребенка-инвалида).

докладніше »15 жовтня 2007, 17:36
У порушенні антикорупційного законодавства викрито 22 чиновника різних гілок влади. – Володимир Щучкін.
У різних видах порушення Закону України „Про боротьбу з корупцією” в Луганській області з початку року викрито 202 працівника різних державних установ. Як зазначив на брифінгу начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області Володимир Щучкін, за той же період минулого року зафіксовано 193 таких порушень.

докладніше »15 жовтня 2007, 17:35
На вдосконалення якості роботи чиновників направлена робота Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області.
Основною метою усіх структур Головдержслужби є покращення якості діяльності державних службовців усіх ланок влади. Про це заявив журналістам начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області Володимир Щучкін на брифінгу в Луганській облдержадміністрації. Він розповів про основні напрямки діяльності управляння з початку поточного року та ознайомив представників ЗМІ з новими законодавчими ініціативами Головного управління державної служби України.

докладніше »15 жовтня 2007, 17:33
Публічні консультації з реформування державної служби в Україні проводитимуться в Луганську.
Як зазначив начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області Володимир Щучкін, важливим чинником у здійсненні державної політики у сфері державної служби є врахування громадської думки з питань розробки та впровадження проектів законодавства про державну службу, службу в органах місцевого самоврядування та боротьбу з корупцією. Під час ознайомлення журналістів з новими законодавчими ініціативами Головного управління державної служби України він повідомив, що Головдержслужба зініціювала черговий етап реформування державної служби України.

докладніше »15 жовтня 2007, 17:15
Початок опалювального сезону на Луганщині – під контролем голови облдержадміністрації.
13 жовтня голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов провів співбесіду з міськими головами та головами райдержадміністрацій з питань готовності об’єктів ЖКГ до початку опалювального сезону 2007-2008 років, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати працівникам комунальних підприємств, освоєння субвенції.

докладніше »15 жовтня 2007, 14:48
Луганщина співчуває жертвам вибуху газу в Дніпропетровську.
Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов направив телеграму тимчасово виконуючому обов’язки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктору Бондарю у зв’язку з трагедією, яка сталася в Дніпропетровську 13 жовтня: «Прийміть наші щирі співчуття у зв’язку з трагедією, спричиненою вибухом газу в житловому будинку Дніпропетровська, який призвів до жертв серед населення. Луганчани сумують разом з вами за загиблими і висловлюють глибоку жалобу сім’ям жертв аварії та всім постраждалим».

докладніше »12 жовтня 2007, 15:32
Шахта «Белореченская» выполнила план по отгрузке бытового топлива в полном объеме.
По данным топливно-энергетического управления Луганской облгосадминистрации, шахта «Белореченская» выполнила план по отгрузке бытового топлива и по состоянию на 12 октября вывезла 14 тыс. 300 тонн, что составляет 100%. Кроме «Белореченской», с заданием справилось ГП «Свердловантрацит», которое ещё 28 сентября рапортовало о выполнении плана в объеме 74070 тонн.

докладніше »12 жовтня 2007, 14:53
Конкурс на предоставление ОКП «Лугансквода» в концессию объявлен по решению сессии Луганского облсовета.
В ходе 16-ой сессии Луганского областного совета принято решение об объявлении конкурса на предоставление целостного имущественного комплекса ОКП Компания «Лугансквода» в концессию. Объявления о проведении концессионного конкурса с полным перечнем требований к потенциальным концессионерам и основными данными о деятельности компании решено разместить в газетах «Урядовый кур’єр», «Голос Украины» и «Наша газета».

докладніше »12 жовтня 2007, 12:21
Творчі коллективи ЛНАУ – переможці фестивалю «Софіївські зорі».
5-7 жовтня в м. Умань Черкаської області з ініціативи Міністерства аграрної політики України пройшов VI Всеукраїнський фестиваль художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів “Софіївські зорі”, у якому взяли участь кращі самодіяльні колективи й виконавці зі 134 аграрних навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. Кращі колективи, що представляють аграрні навчальні заклади, зібралися на гостинній уманській землі, щоб показати свої творчі можливості і таланти.

докладніше »12 жовтня 2007, 12:13
14 жовтня на Луганщині святкуватимуть День Українського козацтва.
Сьогодні в центрі Луганська з нагоди Дня Українського козацтва перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Ареф’єв, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Сергій Тихоновський разом з громадськими організаціями донського та українського козацтва, які є в області, взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

докладніше »11 жовтня 2007, 15:57
Майже на 45,5 млн. грн. нараховано субсидій на оплату житлово–комунальних послуг мешканцям Луганщини напередодні опалювального сезону.
Напередодні початку опалювального сезону органами соціального захисту вже нараховано субсидій для сімей мешканців Луганської області на суму 45 млн. 436,4 тис. грн. Перераховано організаціям-надавачам цих послуг 58 млн. 169,6 тис. грн., у тому числі на 10 млн. 193 тис. грн профінансовано організаціям борги минулих років. Про підготовку роботи системи соціального обслуговування й захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років йшлося сьогодні на засідання колегії Головного управління праці та соцзахисту населення Луганської облдержадміністрації.

докладніше »11 жовтня 2007, 15:52
Обласні будинки-інтернати та терцентри в цілому до роботи взимку готові.
11 жовтня відбулося засідання колегії Головного управління праці та соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. Учасники засідання розглянули питання роботи системи соціального обслуговування населення,  підготовку стаціонарних установ до опалювального періоду. В ході колегії було зазначено, що обласні будинки-интернати, в цілому до роботи взимку готові.

докладніше »11 жовтня 2007, 10:55
Больше половины сельского населения Луганщины прошли медицинские профосмотры.
В Луганской области продолжается Всеукраинская акция «От первичного звена - к здоровой нации», направленная на обеспечение бесплатной медицинской помощи и предусматривающая проведение профилактических медицинских осмотров, консультирование больных и, при необходимости, госпитализацию в необходимые лечебные учреждения. Луганский областной центр здоровья сообщает, что по состоянию на 4 октября 2007 года профосмотрами охвачено 54,7% сельского населения области.

докладніше »11 жовтня 2007, 10:34
З метою поліпшення медичного обслуговування сільського населення Луганської області розроблено план заходів на найближчі три роки.
Розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації Олександра Антіпова затверджено план комплексних заходів з поліпшення медичного обслуговування сільського населення Луганщини на 2007-2010 роки. Протягом найближчих трьох років передбачається створити амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та реорганізувати в них сільські ФАПи в тих населених пунктах, де проживає понад 1 000 мешканців.

докладніше »10 жовтня 2007, 13:54
В містах та районах області: Сєвєродонецьк
Поточного року, за рішенням Священого синоду української православної церкви Московського патріархату, Сєвєродонецьк став центром новоствореної Сєвєродонецько-Старобільської єпархії. 14 жовтня в рамках цієї визначної дати та з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, а також з Дня Українського козацтва відбудуться урочистості. Вранці у Свято-Христо-Різдвяному кафедральному соборі за участю Епіскопа Сєвєродонецького та Старобільського Іларія відбудеться Святкова літургія та Хресна хода.

докладніше »
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
1112131415161718192021222324252627282930

Архів по роках:

000020072008200920102011201220132014
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера