Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2007-2014 27 грудня 2013, 14:14ПІДСУМКИ РОКУ: У 2013 році Луганщина увійшла до числа лідируючих регіонів України за обсягами залучених коштів на реформування регіональної медицини.
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: вівторок, 26 січня 2021

||
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр27 грудня 2013, 14:14

ПІДСУМКИ РОКУ: У 2013 році Луганщина увійшла до числа лідируючих регіонів України за обсягами залучених коштів на реформування регіональної медицини.

27 грудня 2013, 14:14

ПІДСУМКИ РОКУ: У 2013 році Луганщина увійшла до числа лідируючих регіонів України за обсягами залучених коштів на реформування регіональної медицини.

За обсягами фінансування заходів з охорони здоров’я Луганщина увійшла до числа лідируючих регіонів України, а за видатками на виконання Регіональної цільової комплексної програми розвитку системи охорони здоров’я Луганської області на 2011-2014 роки – посідає перше місце серед інших областей.

Видатки на охорону здоров’я за 9 місяців 2013 року склали 1833,3 млн. грн., позабюджетні надходження – 99,291 млн. грн.

У 2013 році на виконання будівельних робіт та робіт з реконструкції лікувально-профілактичних закладів області передбачено фінансування у сумі 78,98 млн. грн., в тому числі 76,06 млн. грн. коштів Держбюджету.

З початку поточного року проведено роботи з будівництва та реконструкції лікувально-профілактичних закладів області на загальну суму 51,11 млн. грн.

При проведенні капітальних ремонтів у лікувально-профілактичних закладах області виконані роботи на суму 7,33 млн. грн. Поточні ремонти виконані на суму 16,27 млн. грн.

Протягом 9 місяців цього року за кошти місцевих бюджетів та благодійні кошти було придбано 620 одиниць медичного обладнання на суму 17,76 млн. грн. та 49 санітарних автомобілів на суму 32,81 млн. грн.

Як розповів директор Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Павло Малиш, на первинному рівні надання медичної допомоги тривала робота зі створення центрів первинної медико-санітарної допомоги. У містах та районах Луганщини створено 40 центрів первинної медико-санітарної допомоги, які здійснюють медичне обслуговування 98% населення області.

«У своїй роботі ми орієнтувалися на соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо покращення якості життя українців та доступності медичних послуг, а також щодо створення мережі аптек доступних цін в області. У рамках програми «Доступні ціни» в аптечній мережі комунального підприємства «Луганська обласна «Фармація» в населених пунктах області відкрито 61 таку аптечну установу. Це більш ніж у будь якій області України», − зазначив Павло Малиш.

У рамках реалізації пілотного проекту з впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою з початку року виписано 1,45 млн. рецептів на препарати, що беруть участь у пілотному проекті. Використано 6,8 млн. грн. виділених державною субвенцією коштів. За обсягами виконання річного плану освоєння коштів за пілотним проектом Луганська область посіла ІІІ місце серед інших регіонів України.

На вторинному рівні надання медичної допомоги було продовжено роботу з оптимізації ліжкового фонду та розвитку мережі лікарняних закладів. Так, в м. Красний Луч відкрито хоспісне відділення для невиліковно хворих пацієнтів на базі центральної міської лікарні «Княгинінська» та відділення екстреної медичної допомоги на базі Краснолуцької міської лікарні «Ізвєстій». У Свердловській центральній міській лікарні №1 після капітального ремонту відкриті хірургічне і реанімаційне відділення, почали роботу нові відділення інтенсивної терапії та відділення невідкладних станів в Слов’яносербській центральній районній лікарні. У Старобільській центральній районній лікарні відкрито блок інтенсивної терапії в кардіоневрологічному відділенні. У Ровеньківській центральній міській лікарні – оновлений травмпункт. В Алчевській центральній міській лікарні розпочали роботу кабінети мультиспіральної комп'ютерної томографії (вартість обладнання фірми Toshiba, придбаного за рахунок субвенції держбюджету, складає 870 тис. євро) та мамографії.

На третинному рівні проводилися заходи щодо оновлення матеріально-технічної бази обласних лікувально-профілактичних закладів та створення високотехнологічних високоспеціалізованих центрів на їх базі.

За підтримки Президента і Уряду України в рамках реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» на базі Луганської обласної клінічної лікарні відкрито перинатальний центр ІІІ рівня на 120 ліжок з потужністю 3,5 тис. пологів на рік.

Цього ж року введено в експлуатацію сучасний центр невідкладних станів і медицини катастроф на 30 ліжок на базі Луганської обласної клінічної лікарні. Триває реконструкція консультативної поліклініки обласної клінічної лікарні.

«Завдяки впровадженню новітніх технологій луганські медики розпочали проводити операції, які раніше не виконувалися в нашій області. Жителі Луганщини повинні були їхати до других регіонів, до Києва чи за рубіж, витрачати чималі гроші, щоб вирішити проблеми із здоров’ям», – зазначив Павло Малиш. Так, в обласній лікарі проведено перші успішні операції з трансплантації нирки. Крім того, Луганська область займає лідируючу позицію щодо проведення механічної реваскуляризації коронарних сосудів при гострому інфаркті міокарду.

Протягом 2013 року на Луганщині, згідно із Законом України «Про екстрену медичну допомогу», виконувалися заходи з розвитку та модернізації системи екстреної медичної допомоги. За обсягам фінансування екстреної медичної допомоги область посіла І місце по Україні. У 2013 році в обласному бюджеті для забезпечення роботи служби екстреної медичної допомоги затверджені асигнування в сумі 180 млн. грн.

З метою концентрації матеріально-технічної бази 21 відділення швидкої медичної допомоги 17 у районах та 4 у містах включено до складу 10 станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги, які мають статус юридичних осіб.

Створено та функціонує Луганський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, розташований у сучасній будівлі з диспетчерською, оснащеною системою геопозиційного визначення дислокації санітарного автотранспорту.

На базі центральних районних і міських лікарень, які працюють у цілодобовому режимі, створюються відділення медицини невідкладних станів. Такі відділення вже працюють у центральних міських лікарнях міст Алчевськ, Красний Луч та Сєвєродонецьк, а також в Білокуракинській, Новоайдарській та Слов’яносербській центральних районних лікарнях.

До кінця поточного року буде оновлено 80% спеціалізованого санітарного автотранспорту служби екстреної медичної допомоги або 150 автомобілів. Станом на 25.11.2013 року до області надійшло 47 автомобілів швидкої медичної допомоги, в тому числі 6 реанімаційних.

Завдяки виконанню комплексних заходів з охорони здоров’я та впровадженню новітніх технологій у практику закладів охорони здоров’я області спеціалісті фіксують покращення показників стану здоров’я населення. Малюкова смертність зменшилася на 6,5%, на 3,3% знижена первинна захворюваність на серцево-судинні хвороби, на 6,6% зменшена загальна захворюваність на туберкульоз та майже на 10% − рівень первинної захворюваності всіма формами туберкульозу. Рівень травматизму населення протягом року знизився на 5%.
Архів новин за 2001-2007 рр.докладніше»

04 березня 2014, 14:19
В Кировске начала работу городская школа общественного активиста
В Кировске в рамках реализации городской целевой Программы содействия развитию гражданского общества на 2013-2015 годы «Диалог ради реформ: прозрачная власть и активная общественность» стартовала работа школы общественного активиста.

докладніше »04 березня 2014, 10:05
Владимир Пристюк представил нового председателя Луганской ОГА Михаила Болотских. ВИДЕО.
Представление нового главы Луганской облгосадминистрации Михаила Болотских, назначенного указом исполняющего обязанности Президента Украины Александра Турчинова, состоялось во вторник, 4 марта,  с участием глав городов и районов Луганщины, руководителей департаментов,  управлений и аппарата ОГА. В ходе представления Михаил Болотских  поблагодарил Владимира Пристюка за многолетнюю работу на благо региона и за поддержание порядка  в области в непростых обстоятельствах.

докладніше »04 березня 2014, 10:00
У Білокуракинському районі триває виставка «Художники – Т.Г. Шевченку».
У Білокуракинському районному краєзнавчому музеї пройшло відкриття пересувної виставки картин, графіки та скульптури Луганських художників із фондів Луганського обласного художнього музею під назвою: «Художники – Т.Г. Шевченку». На виставці представлені полотна про життя поета та ілюстрації до його творів...

докладніше »04 березня 2014, 09:46
Підбито підсумки роботи закладів культури Біловодського району за 2013 рік.
У Біловодському районному Будинку культури відбулась підсумкова колегія відділу культури райдержадміністрації. За 2013 рік суттєво поповнилась матеріально-технічна база закладів культури. Зроблено капітальний ремонт дитячої школи мистецтв на суму понад 260 тис. грн. Розпочато капітальний ремонт центральної районної бібліотеки, на який виділено 625 тис. грн.

докладніше »04 березня 2014, 09:45
Більш ніж на 7% зросла заробітна плата селян на Луганщины порівняно з минулим роком.
Згідно оперативних даних управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, середньомісячна заробітна плата одного працівника в сільському господарстві Луганської області за січень поточного року склала 2079 грн., що у 1,7 рази перевищує мінімальну заробітну плату по країні та на 7,2 % більше рівня минулого року...

докладніше »04 березня 2014, 09:30
У Луганську відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації.
Як повідомляє Департамент охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації, на базі комунальної установи «Луганський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації. Пункт прокату технічних засобів реабілітації знаходиться за адресою: вул. Щаденко, 10 каб.1. Телефон для довідок: 49-15-53...

докладніше »04 березня 2014, 09:20
91% озимых культур на Луганщине находится в хорошем и удовлетворительном состоянии.
Департамент агропромышленного развития ОГА проводит еженедельный мониторинг состояния посевов озимых культур. В хорошем состоянии находятся 113,7 тыс. га посевов озимых культур, что составляет 48% от площади взошедших, в удовлетворительном – 119,3 тыс. га (43%), в слабом и изреженном – 24,7 тыс. га (9%)...

докладніше »04 березня 2014, 08:50
У Кремінському районі стартував ІІ етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя».
В Кремінському районі стартував ІІ етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів. У змаганнях районного рівня взяли участь 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом, протягом останньої декади лютого у спортивних заходах, організованих сектором молоді і спорту РДА, взяли участь більш як 450 учасників...

докладніше »28 лютого 2014, 13:19
Державний архів Луганської області запрошує відвідати документальну виставку он-лайн до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Державний архів Луганської області підготував документальну виставку он-лайн «До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка», на якій будуть представлені документи, виявлені у Державному архіві Луганської області. Зокрема, це документи адміністративного характеру щодо перейменування у м. Луганську вулиці Романовської на вулицю Т.Шевченка, кварталу Іподромного на кв. Т. Шевченка, присвоєння імені поета Ворошиловградському педагогічному інституту.

докладніше »28 лютого 2014, 10:31
За рахунок малого і середнього підприємництва у 2013 році в м.Брянка створено 427 робочих місць.
За рахунок малого і середнього підприємництва у 2013 році в Брянці створено 427 робочих місць.

докладніше »28 лютого 2014, 09:41
В январе бизнес Луганщины уплатил более 72 млн. грн. НДС.
В январе бизнес Луганщины уплатил более 72 млн. грн. НДС. Об этом сообщает Главное управление Миндоходов в Луганской области.

докладніше »28 лютого 2014, 08:45
На Луганщині пенсійні виплати за лютий профінансовані у повному обсязі.
Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області повідомляє, що станом на 25 лютого поточного року всі управління Пенсійного фонду України в Луганській області профінансували виплату пенсій та допомоги у повному обсязі.

докладніше »27 лютого 2014, 12:24
Луганчанка перемогла на чемпіонаті України з боротьби сумо.
Чемпіонкою України з боротьби сумо стала студентка Інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету Марія Дрбоян. Вона завоювала 4 медалі, серед яких 2 золоті і 2 срібні

докладніше »27 лютого 2014, 12:17
До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка на Луганщині запущено проект «Арт-поїзд».
Напередодні святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка Луганський обласний художній музей проводить акцію «Арт-поїзд». З 24 лютого до ювілею Великого Кобзаря співробітники музею влаштовують роботу арт-поїзду, в рамках якого будуть здійснені одноденні пересувні виставки-екскурсії по школах Білокуракинського району, Райгородки, Новосвітлівки і наших міст.

докладніше »27 лютого 2014, 12:04
В областном центре стартовал месячник по борьбе с туберкулезом.
В Луганске стартовал месячник по борьбе с туберкулезом, сообщает Департамент здравоохранения Луганской облгосадминистрации. Он пройдет с 24 февраля по 24 марта и приурочен ко Всемирному дню по борьбе с туберкулезом (24-го марта).

докладніше »27 лютого 2014, 11:50
Визначені переможці обласного дитячого чемпіонату знавців «Що? Де? Коли?».
Обласний дитячий чемпіонат знавців серед міських та районних відділень Луганської обласної дитячої громадської організації «Лугарі» «Що? Де? Коли?» відбувся 25 лютого в Луганському коледжі будівництва, економіки та права.

докладніше »27 лютого 2014, 11:38
Угольщики Краснодона перечислили в местные бюджеты более 100 миллионов гривен
Как сообщает Департамент промышленности и энергосбережения Луганской облгосадминистрации, ПАО «Краснодонуголь» в 2013 году отчислило в Пенсионный фонд Украины 549,9 млн. грн. За этот же период в местные бюджеты перечислено 103,2 млн. грн.

докладніше »27 лютого 2014, 11:06
На Луганщині за січень 2014 року індекс промислової продукції склав 92,8% у порівнянні з січнем 2013 року.
В Луганській області за січень 2014 року індекс промислової продукції склав 92,8% у порівнянні з січнем 2013 року.

докладніше »27 лютого 2014, 10:35
Проведено совещание по вопросу привлечения средств под государственные гарантии в 2014 году.
С целью активизации работы по привлечению средств под государственные гарантии начальник Департамента экономического развития и торговли облгосадминистрации Андрей Скубак провел выездное кустовое совещание в г.Северодонецке.

докладніше »27 лютого 2014, 09:41
Відбулося чергове засідання обласної комісії по встановленню статусу громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В Департаменті соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної держадміністрації Анатолія Івченка 26 лютого 2014 року відбулося чергове засідання обласної комісії з видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше »27 лютого 2014, 09:09
С начала года жители Луганщины задекларировали почти 200 млн. грн. доходов.
Почти 200 млн. грн. доходов задекларировали жители Луганской области по итогам 2013 года. Об этом сообщает Главное управление Миндоходов в Луганской области

докладніше »27 лютого 2014, 08:34
Інспектори Державного пожежного нагляду провели профілактичний рейд у приватному секторі Кам’янобрідського району Луганська.
Як повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, 26 лютого у Кам’янобрідському районі міста Луганська інспектори Державного пожежного нагляду разом з представниками районного відділу соціального захисту населення провели профілактичний рейд по неблагополучним та малозабезпеченим сім'ям, що проживають у приватному секторі.

докладніше »26 лютого 2014, 18:25
Лидия Калинская: Владимир Николаевич, Вы в сложной ситуации сумели сохранить спокойствие в регионе, Вы нужны области.
Председатель областного совета женщин Лидия Калинская в ходе заседания общественного совета, выражая мнение участников этого общественного органа, обратилась к губернатору с предложением дождаться кадровых решений нового руководства страны и не инициировать отставку самостоятельно.

докладніше »26 лютого 2014, 18:16
Владимир Пристюк: Мы сумели наладить общественный диалог и благодаря этому не допустили провокаций на территории Луганщины.
«Сегодня Луганская область, пожалуй, единственный регион в Украине, где не было провокаций, не пролилась кровь. Все это  - благодаря работе, которую мы постоянно проводили с представителями общественности, стараясь наладить диалог и прийти к взаимопониманию по важным вопросам развития области», - заявил в ходе экстренного заседания общественного совета председатель облгосадминистрации Владимир Пристюк.

докладніше »26 лютого 2014, 17:48
Владимир Пристюк: Я не предам жителей Луганщины. ВИДЕО. ФОТО.
Сегодня председателю Луганской облгосадминистрации Владимиру Пристюку требование уйти в отставку и немедленно передать им власть вручили целых три структуры: общественный совет народного доверия, народная рада луганского майдана, а также официально зарегистрированная "Народная рада". Все эти структуры потребовали, чтоб власть передали именно им, причем немедленно. На заседании общественного совета при ОГА они даже публично поспорили, кто из них главнее.  

докладніше »26 лютого 2014, 12:54
Экологи подтвердили намерение реализовать в текущем году проект по расчистке 27-километрового участка реки Лугань.
«В 2014 году мы планируем полностью реализовать проект «Восстановление гидрологического и санитарного состояния реки Лугань от пос. Веселенькое до г. Александровск» и благоустроить прибрежную полосу в районе парка «1-го Мая»», - сообщил на совещании облгосадминистрации заместитель председателя областной государственной администрации Сергей Михеев.

докладніше »26 лютого 2014, 11:17
До 200-річчя Тараса Шевченко в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться Чемпіонат читців поезії Великого Кобзаря.
До ювілею Кобзаря в бібліотеці для юнацтва відбудеться Чемпіонат з читання вголос поезії Тараса Шевченка.

докладніше »26 лютого 2014, 10:18
Прием граждан – приоритетное направление деятельности органов Пенсионного фонда на Луганщине.
«Одной из самых важных сфер деятельности органов Пенсионного фонда является работа с людьми, именно с целью усовершенствования приема граждан на Луганщине были открыты приемные по принципу «единого окна»», − заявил первый заместитель начальника главного управления Пенсионного фонда Украины в Луганской области Владимир Аниканов.

докладніше »26 лютого 2014, 09:42
В рамках международного сотрудничества молодежь Луганщины презентовала в Москве рок-ораторию «1943. Черный январь. Воскресенье».
Презентация рок-оратории «1943. Черный январь. Воскресенье» стало частью программы пребывания молодежной делегации Луганщины в Москве. С 19 по 20 февраля она посетила столицу Российской Федерации по приглашению москвичей и при поддержке Луганской облгосадминистрации и Луганского областного совета.

докладніше »26 лютого 2014, 09:10
С начала года на Луганщине предприятия с иностранным капиталом получили более 26 млн. грн. возмещенного НДС.
По сообщению пресс-службы Главного управления Миноходов в Луганской области, с начала текущего года в Луганской области предприятия с иностранным капиталом получили более 26 млн. грн. возмещенного НДС.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
1234567891011121314151617181920

Архів по роках:

000020072008200920102011201220132014
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера