Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2007-2014 06 лютого 2014, 13:15Юрій Єременко: Модернізація системи первинної медичної допомоги покликана наблизити медичну допомогу до людини.
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 21 жовтня 2021

||
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр06 лютого 2014, 13:15

Юрій Єременко: Модернізація системи первинної медичної допомоги покликана наблизити медичну допомогу до людини.

06 лютого 2014, 13:15

Юрій Єременко: Модернізація системи первинної медичної допомоги покликана наблизити медичну допомогу до людини.

4 лютого 2014 року на базі Кремінського районного територіального медичного об'єднання відбулась робоча нарада щодо здійснення заходів зі зниження захворюваності та смертності від раку молочної залози. В обговоренні цього важливого питання взяли участь заступник голови РДА Юрій Єременко, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Павло Карпенко, лікар-онколог та інші лікарі – фахівці медичного закладу.

«Соціальні ініціативи Президента України у сфері охорони здоров'я полягають в особливій увазі до реформування медичної галузі. Пріоритетом є модернізація системи первинної медичної допомоги, що дозволяє наблизити медичну допомогу до людини, забезпечити профілактику і раннє виявлення неінфекційних захворювань, у тому числі онкологічної патології», – відзначив заступник голови.

У минулому році рішенням Кремінської районної ради була затверджена Програма щодо раннього виявлення раку молочної залози, передпухлинної патології у жіночого населення району на 2013-2017 роки. Головним завданням програми є зниження рівня захворюваності, інвалідності, проведення активного довголіття і тривалості життя жіночого населення району, поліпшення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району.

На виконання цієї програми медичними працівниками проводиться обстеження всіх жінок, що звернулися за медичною допомогою в ЛПЗ, диспансерний нагляд за ними, оздоровлення хворих з передпухлинними захворюваннями, санітарно-просвітницька робота серед жіночого населення району з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози. В консультативно-діагностичній поліклініці Кремінське РТМО організовано мамологічний кабінет. Поки що проблемним питанням залишається поліпшення матеріально-технічної бази медичного закладу, а саме придбання апарату УЗД, мамографа.

Рак молочної залози займає І місце серед онкологічних захворювань у жінок. За останній час захворюваність стрімко молодіє, зареєстровані випадки не тільки у 30-літніх жінок, а й у дівчат 18 років. У Кремінському районі на рак молочної залози протягом 2013 року захворіло 13 жінок, із них 10 виявлено при профілактичних медичних оглядах. Із захворілих дві жінки знаходились у занедбаній стадії раку. Від хвороби померло 5 жінок. Усього на обліку у лікаря-онколога перебуває 142 жінки хворих на рак молочної залози.

Найефективнішими методами ранньої діагностики та передпухлинних захворювань є періодичні профілактичні огляди. Основне значення в діагностиці рака молочної залози має огляд і пальпація молочних залоз, таке обстеження дозволяє виявити пухлину в 83% випадків. Основними методами виявлення раку молочної залози являється мамографія та ультразвукове дослідження.
Архів новин за 2001-2007 рр.докладніше»

04 березня 2014, 14:19
В Кировске начала работу городская школа общественного активиста
В Кировске в рамках реализации городской целевой Программы содействия развитию гражданского общества на 2013-2015 годы «Диалог ради реформ: прозрачная власть и активная общественность» стартовала работа школы общественного активиста.

докладніше »04 березня 2014, 10:05
Владимир Пристюк представил нового председателя Луганской ОГА Михаила Болотских. ВИДЕО.
Представление нового главы Луганской облгосадминистрации Михаила Болотских, назначенного указом исполняющего обязанности Президента Украины Александра Турчинова, состоялось во вторник, 4 марта,  с участием глав городов и районов Луганщины, руководителей департаментов,  управлений и аппарата ОГА. В ходе представления Михаил Болотских  поблагодарил Владимира Пристюка за многолетнюю работу на благо региона и за поддержание порядка  в области в непростых обстоятельствах.

докладніше »04 березня 2014, 10:00
У Білокуракинському районі триває виставка «Художники – Т.Г. Шевченку».
У Білокуракинському районному краєзнавчому музеї пройшло відкриття пересувної виставки картин, графіки та скульптури Луганських художників із фондів Луганського обласного художнього музею під назвою: «Художники – Т.Г. Шевченку». На виставці представлені полотна про життя поета та ілюстрації до його творів...

докладніше »04 березня 2014, 09:46
Підбито підсумки роботи закладів культури Біловодського району за 2013 рік.
У Біловодському районному Будинку культури відбулась підсумкова колегія відділу культури райдержадміністрації. За 2013 рік суттєво поповнилась матеріально-технічна база закладів культури. Зроблено капітальний ремонт дитячої школи мистецтв на суму понад 260 тис. грн. Розпочато капітальний ремонт центральної районної бібліотеки, на який виділено 625 тис. грн.

докладніше »04 березня 2014, 09:45
Більш ніж на 7% зросла заробітна плата селян на Луганщины порівняно з минулим роком.
Згідно оперативних даних управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, середньомісячна заробітна плата одного працівника в сільському господарстві Луганської області за січень поточного року склала 2079 грн., що у 1,7 рази перевищує мінімальну заробітну плату по країні та на 7,2 % більше рівня минулого року...

докладніше »04 березня 2014, 09:30
У Луганську відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації.
Як повідомляє Департамент охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації, на базі комунальної установи «Луганський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації. Пункт прокату технічних засобів реабілітації знаходиться за адресою: вул. Щаденко, 10 каб.1. Телефон для довідок: 49-15-53...

докладніше »04 березня 2014, 09:20
91% озимых культур на Луганщине находится в хорошем и удовлетворительном состоянии.
Департамент агропромышленного развития ОГА проводит еженедельный мониторинг состояния посевов озимых культур. В хорошем состоянии находятся 113,7 тыс. га посевов озимых культур, что составляет 48% от площади взошедших, в удовлетворительном – 119,3 тыс. га (43%), в слабом и изреженном – 24,7 тыс. га (9%)...

докладніше »04 березня 2014, 08:50
У Кремінському районі стартував ІІ етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя».
В Кремінському районі стартував ІІ етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів. У змаганнях районного рівня взяли участь 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом, протягом останньої декади лютого у спортивних заходах, організованих сектором молоді і спорту РДА, взяли участь більш як 450 учасників...

докладніше »28 лютого 2014, 13:19
Державний архів Луганської області запрошує відвідати документальну виставку он-лайн до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Державний архів Луганської області підготував документальну виставку он-лайн «До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка», на якій будуть представлені документи, виявлені у Державному архіві Луганської області. Зокрема, це документи адміністративного характеру щодо перейменування у м. Луганську вулиці Романовської на вулицю Т.Шевченка, кварталу Іподромного на кв. Т. Шевченка, присвоєння імені поета Ворошиловградському педагогічному інституту.

докладніше »28 лютого 2014, 10:31
За рахунок малого і середнього підприємництва у 2013 році в м.Брянка створено 427 робочих місць.
За рахунок малого і середнього підприємництва у 2013 році в Брянці створено 427 робочих місць.

докладніше »28 лютого 2014, 09:41
В январе бизнес Луганщины уплатил более 72 млн. грн. НДС.
В январе бизнес Луганщины уплатил более 72 млн. грн. НДС. Об этом сообщает Главное управление Миндоходов в Луганской области.

докладніше »28 лютого 2014, 08:45
На Луганщині пенсійні виплати за лютий профінансовані у повному обсязі.
Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області повідомляє, що станом на 25 лютого поточного року всі управління Пенсійного фонду України в Луганській області профінансували виплату пенсій та допомоги у повному обсязі.

докладніше »27 лютого 2014, 12:24
Луганчанка перемогла на чемпіонаті України з боротьби сумо.
Чемпіонкою України з боротьби сумо стала студентка Інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету Марія Дрбоян. Вона завоювала 4 медалі, серед яких 2 золоті і 2 срібні

докладніше »27 лютого 2014, 12:17
До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка на Луганщині запущено проект «Арт-поїзд».
Напередодні святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка Луганський обласний художній музей проводить акцію «Арт-поїзд». З 24 лютого до ювілею Великого Кобзаря співробітники музею влаштовують роботу арт-поїзду, в рамках якого будуть здійснені одноденні пересувні виставки-екскурсії по школах Білокуракинського району, Райгородки, Новосвітлівки і наших міст.

докладніше »27 лютого 2014, 12:04
В областном центре стартовал месячник по борьбе с туберкулезом.
В Луганске стартовал месячник по борьбе с туберкулезом, сообщает Департамент здравоохранения Луганской облгосадминистрации. Он пройдет с 24 февраля по 24 марта и приурочен ко Всемирному дню по борьбе с туберкулезом (24-го марта).

докладніше »27 лютого 2014, 11:50
Визначені переможці обласного дитячого чемпіонату знавців «Що? Де? Коли?».
Обласний дитячий чемпіонат знавців серед міських та районних відділень Луганської обласної дитячої громадської організації «Лугарі» «Що? Де? Коли?» відбувся 25 лютого в Луганському коледжі будівництва, економіки та права.

докладніше »27 лютого 2014, 11:38
Угольщики Краснодона перечислили в местные бюджеты более 100 миллионов гривен
Как сообщает Департамент промышленности и энергосбережения Луганской облгосадминистрации, ПАО «Краснодонуголь» в 2013 году отчислило в Пенсионный фонд Украины 549,9 млн. грн. За этот же период в местные бюджеты перечислено 103,2 млн. грн.

докладніше »27 лютого 2014, 11:06
На Луганщині за січень 2014 року індекс промислової продукції склав 92,8% у порівнянні з січнем 2013 року.
В Луганській області за січень 2014 року індекс промислової продукції склав 92,8% у порівнянні з січнем 2013 року.

докладніше »27 лютого 2014, 10:35
Проведено совещание по вопросу привлечения средств под государственные гарантии в 2014 году.
С целью активизации работы по привлечению средств под государственные гарантии начальник Департамента экономического развития и торговли облгосадминистрации Андрей Скубак провел выездное кустовое совещание в г.Северодонецке.

докладніше »27 лютого 2014, 09:41
Відбулося чергове засідання обласної комісії по встановленню статусу громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В Департаменті соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної держадміністрації Анатолія Івченка 26 лютого 2014 року відбулося чергове засідання обласної комісії з видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше »27 лютого 2014, 09:09
С начала года жители Луганщины задекларировали почти 200 млн. грн. доходов.
Почти 200 млн. грн. доходов задекларировали жители Луганской области по итогам 2013 года. Об этом сообщает Главное управление Миндоходов в Луганской области

докладніше »27 лютого 2014, 08:34
Інспектори Державного пожежного нагляду провели профілактичний рейд у приватному секторі Кам’янобрідського району Луганська.
Як повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, 26 лютого у Кам’янобрідському районі міста Луганська інспектори Державного пожежного нагляду разом з представниками районного відділу соціального захисту населення провели профілактичний рейд по неблагополучним та малозабезпеченим сім'ям, що проживають у приватному секторі.

докладніше »26 лютого 2014, 18:25
Лидия Калинская: Владимир Николаевич, Вы в сложной ситуации сумели сохранить спокойствие в регионе, Вы нужны области.
Председатель областного совета женщин Лидия Калинская в ходе заседания общественного совета, выражая мнение участников этого общественного органа, обратилась к губернатору с предложением дождаться кадровых решений нового руководства страны и не инициировать отставку самостоятельно.

докладніше »26 лютого 2014, 18:16
Владимир Пристюк: Мы сумели наладить общественный диалог и благодаря этому не допустили провокаций на территории Луганщины.
«Сегодня Луганская область, пожалуй, единственный регион в Украине, где не было провокаций, не пролилась кровь. Все это  - благодаря работе, которую мы постоянно проводили с представителями общественности, стараясь наладить диалог и прийти к взаимопониманию по важным вопросам развития области», - заявил в ходе экстренного заседания общественного совета председатель облгосадминистрации Владимир Пристюк.

докладніше »26 лютого 2014, 17:48
Владимир Пристюк: Я не предам жителей Луганщины. ВИДЕО. ФОТО.
Сегодня председателю Луганской облгосадминистрации Владимиру Пристюку требование уйти в отставку и немедленно передать им власть вручили целых три структуры: общественный совет народного доверия, народная рада луганского майдана, а также официально зарегистрированная "Народная рада". Все эти структуры потребовали, чтоб власть передали именно им, причем немедленно. На заседании общественного совета при ОГА они даже публично поспорили, кто из них главнее.  

докладніше »26 лютого 2014, 12:54
Экологи подтвердили намерение реализовать в текущем году проект по расчистке 27-километрового участка реки Лугань.
«В 2014 году мы планируем полностью реализовать проект «Восстановление гидрологического и санитарного состояния реки Лугань от пос. Веселенькое до г. Александровск» и благоустроить прибрежную полосу в районе парка «1-го Мая»», - сообщил на совещании облгосадминистрации заместитель председателя областной государственной администрации Сергей Михеев.

докладніше »26 лютого 2014, 11:17
До 200-річчя Тараса Шевченко в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться Чемпіонат читців поезії Великого Кобзаря.
До ювілею Кобзаря в бібліотеці для юнацтва відбудеться Чемпіонат з читання вголос поезії Тараса Шевченка.

докладніше »26 лютого 2014, 10:18
Прием граждан – приоритетное направление деятельности органов Пенсионного фонда на Луганщине.
«Одной из самых важных сфер деятельности органов Пенсионного фонда является работа с людьми, именно с целью усовершенствования приема граждан на Луганщине были открыты приемные по принципу «единого окна»», − заявил первый заместитель начальника главного управления Пенсионного фонда Украины в Луганской области Владимир Аниканов.

докладніше »26 лютого 2014, 09:42
В рамках международного сотрудничества молодежь Луганщины презентовала в Москве рок-ораторию «1943. Черный январь. Воскресенье».
Презентация рок-оратории «1943. Черный январь. Воскресенье» стало частью программы пребывания молодежной делегации Луганщины в Москве. С 19 по 20 февраля она посетила столицу Российской Федерации по приглашению москвичей и при поддержке Луганской облгосадминистрации и Луганского областного совета.

докладніше »26 лютого 2014, 09:10
С начала года на Луганщине предприятия с иностранным капиталом получили более 26 млн. грн. возмещенного НДС.
По сообщению пресс-службы Главного управления Миноходов в Луганской области, с начала текущего года в Луганской области предприятия с иностранным капиталом получили более 26 млн. грн. возмещенного НДС.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
1234567891011121314151617181920

Архів по роках:

000020072008200920102011201220132014
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера