23 липня 2015, 08:18

Президент представив нового голову Луганської обласної державної адміністрації Георгія Туку

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Луганської області представив активу області нового голову Луганської обласної державної адміністрації Георгія Туку. Президент поставив завдання перед новим керівником області: «Разом з народом і громадою продемонструвати – ми інші, ми вміємо боротися і перемагати». «Георгій, ти маєш повну підтримку Президента», – заявив Петро Порошенко.
Глава держави високо оцінив роботу попереднього керівника області Генадія Москаля. «Він продемонстрував, що значить справжній український керівник, – сказав Президент, додавши, – Він був не просто главою ОДА, і не просто керівником військово-цивільної адміністрації. Москаль став справжнім лідером всіх проукраїнських сил регіону». «Тепер він за тисячу з гаком кілометрів має вирішити інші питання, від яких залежить безпека України, її майбутнє», – прокоментував Президент призначення Г.Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації, назвавши його головним завданням зараз очищення Закарпаття від клановості, контрабанди та корупції.
Глава держави привітав присутніх з річницею звільнення великих міст Луганської області від окупації бандитів, російських найманців і проросійських бойовиків. «Із річницею повернення Сєверодонецька, Лисичанська, Рубіжного до відносно мирного життя», – сказав Президент. Петро Порошенко наголосив, що українська армія звільнила би від збройних банд та найманців весь Донбас, якби не було прямого вторгнення підрозділів регулярної російської армії.
Взявши слово, новий голова Луганської обласної держадміністрації Георгій Тука сказав: «Ні підтримка Адміністрації Президента, ні моя енергія не варті нічого, якщо не буде вашої власної волі і долі. Я сподіваюсь, що найближчим часом з вашою допомогою я зруйную уявлення про те, що лише добрий цар, призначений на губернаторство, здатний щось змінювати в краї. Глава держави також вручив державні нагороди. За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено 17 військових.
Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено волонтера Сергія Хлібосолова – за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави.
Також Президент взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському. Захід був присвячений річниці звільнення міст Сєверодонецька, Лисичанська та Рубіжного від окупаційної влади бойовиків і терористів.

http://www.president.gov.ua/…/prezident-predstaviv-novogo-g…