24 липня 2015, 18:21

У Лисичанську пройшли урочистості за нагоди визволення міста від незаконних збройних формувань

Сьогодні, 24.07 відбулись урочистості з нагоди відзначення річниці визволення від незаконних збройних формувань міста Лисичанська за участю голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки та заступника голови облдержадміністрації Ольги Лішик, секретаря Лисичанської міської ради Михайла Власова.

         У рамках заходів відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям – командиру військової частини 3011 Національної Гвардії України Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару, солдату Ігорю Коцяру, відкриття меморіальних пам’ятної дошки до Дня визволення м. Лисичанську від фашистських загарбників 2 вересня 1943 р. та до Дня визволення м. Лисичанська від незаконних військових формувань у липні 2014 р.
         «Ось уже пройшов рік з дня визволення вашого міста. Я вас від всієї души вітаю, що вашому місті тепер не летять снаряди, не розриваються міни. Я вірю в те, що таких людей, які зібрались на це свято, буде ставати все більше і більше, а тих які танцюють з георгіївськими стрічками все менше. Ми не маємо права забути тих хто віддав своє життя, щоб у цьому місті був мир, –наголосив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Я не буду лукавити, мене бентежить інформація, про те, що ті діячі які зривали українські прапори, які змушували людей по ним топтатися, досі безкарно розгулюють по нашим мирним містам. Я вам обіцяю вони будуть покарані».