Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Новини 27 липня 2015, 10:18Підсумки роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області у першому півріччі 2015 року
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 04 березня 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр27 липня 2015, 10:18

Підсумки роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області у першому півріччі 2015 року

27 липня 2015, 10:18

Підсумки роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області у першому півріччі 2015 року

Період першого півріччя 2015 року виявився достатньо плідним для працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області. На даний час на підконтрольній українській владі території Луганської області працює сім відділень виконавчої дирекції Фонду: в районах – Кремінському, Попаснянському, Старобільському, Станично-Луганському, а також у містах – Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, працівники яких докладають максимум зусиль для ефективного виконання поставлених перед ними завдань. Розуміючи всю важливість турботи про життя та здоров’я працівників усіх галузей виробництва, а також про їх соціальний захист, спеціалісти Фонду кожного дня намагаються зробити усе можливе для надання якісних та своєчасних послуг потерпілим на виробництві, приділяючи особливу увагу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Першочерговими для відділень виконавчої дирекції Фонду, а також управління Фонду у Луганській області у період першого півріччя 2015 року стали наступні завдання:

-          Відшкодування потерпілим матеріальної шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження здоров’я або його смерті.

-          Своєчасне та якісне надання медико-соціальних послуг для відновлення здоров’я потерпілих на виробництві.

-          Проведення профілактичних заходів з метою попередження нещасних випадків на виробництві та зниження рівня професійних захворювань.

Виконання бюджету один з головних напрямків роботи управління та відділень. Від здійснення комплексу заходів із забезпечення повного і своєчасного виконання плану доходів і витрат залежить безперебійне фінансування всіх напрямків роботи Фонду. За перше півріччя 2015 року видатки Фонду у Луганській області склали 80827,5 тис.грн, що становить 57,4% від запланованих 140930,3 тис.грн, з них:

-          на профілактику нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань видатки склали 14,4 тис.грн, що становить 73,5% від запланованих 19,6 тис.грн;

-          на витрати, пов’язані з відшкодуванням Пенсійному фонду України, виплачених ним пенсій по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсій у зв’язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання склали 7,0 тис.грн, що становить 97,2% від запланованих 7,2 тис.грн;

-          на відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я або в разі його смерті склали 72211,1 тис.грн., що становить 55,4% від запланованих 130358,5 тис.грн.

-          на медичну, професійну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві видатки склали 2467,1 тис.грн, що становить 65,6% від запланованих 3759,9 тис.грн.

-          на видатки по перерахуванню коштів (обслуговування банківськими установами та УДППЗ «Укрпошта») склали 855,9 тис.грн, що становить 93% від запланованих 920,1 тис.грн.

-          на судові витрати та виконавчий збір заплановано 6 тис.грн.

-          на витрати на забезпечення діяльності по обслуговуванню потерпілих та інвалідів видатки склали 66,5 тис.грн., що становить 50,3% від запланованих 132,2 тис.грн.

-          на витрати на заходи по координації роботи зі страхувальниками склали 15,8 тис.грн., що становить 90,8% від запланованих 17,4 тис.грн.

-          на поточні видатки управління виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів склали 5189,7 тис.грн., що становить 90,8% від запланованих 5714,8 тис.грн.

На підконтрольній українській владі території Луганської області у декілька разів збільшилася кількість страхувальників Фонду, які звертаються до управління та відділень щодо вирішення актуальних питань. За результатами проведеного аналізу завантаженості працівників підготовлений наказ щодо оптимізації структур, перерозподілу чисельності та надання додатково штатних посад Кремінському, Лисичанському, Попаснянському, Рубіжанському, Сєвєродонецькому та Станично-Луганському відділенням у зв’язку з проведенням антитерористичної операції та збільшенням кількості тимчасово переселених осіб, що потребують своєчасної та якісної допомоги.

Відстоювання майнових і не майнових інтересів Фонду в судах забезпечувалося юристами управління та відділень. Так, протягом звітного періоду з позовами до управління звернулось 18 осіб, а саме з позовами про зміну формулювання причин звільнення, стягнення заборгованості по заробітній платі, середнього заробітку за час затримки розрахунку, вихідної допомоги та відшкодування моральної шкоди звернулося до суду 16 осіб на загальну суму 469,1 тис.грн., де відповідачем по справі визначено управління, з яких 11 позовів про стягнення заборгованості по заробітній платі, середнього заробітку за час затримки розрахунку, вихідної допомоги та відшкодування моральної шкоди, з цих 11 позовів в одному позові було відмовлено та 9 позовів частково задоволено. Протягом першого півріччя 2015 року було взято участь у 62 судових засіданнях, підготовлено та укладено 37 господарських договорів з підприємствами, установами та організаціями щодо забезпечення повноцінної роботи управління, а також у роботі комісії при управлінні по роботі з недоїмкою Сєвєродонецького та Лисичанського відділень. Підготовлено для Луганського окружного адміністративного суду та Господарського суду Луганської області 38 інформаційних листів стосовно відділень виконавчої дирекції Фонду у Луганській області, які виступають сторонами по справі та не мають можливості брати участь в судових процесах щодо відділень, які не перемістилися на підконтрольну державній владі територію, а також розглянуто та підготовлено відповіді по 20 зверненням громадян та юридичних осіб.

Суттєвим напрямком роботи Фонду є питання забезпечення прав застрахованих (членів їх сімей) на відшкодування шкоди від нещасних випадків або професійних захворювань на виробництві. За 1 півріччя 2015 року управлінням забезпечено проведення страхових виплат понад 11000 потерпілим та членам їх сімей на суму 129 млн. грн., в тому числі по таким напрямкам:

-  допомога у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 0,9 млн. грн. (144 потерпілим);

-  одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілому – 2,6 млн. грн. (53 потерпілим);

-  щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати професійної працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 118,6 млн. грн. (10198 потерпілим);

-  одноразова допомога в разі смерті потерпілого – 1,35 млн. грн. (1 утриманцю та 6 сім'ям);

-  щомісячна страхова виплата особам, що мають на це право в разі смерті потерпілого – 5,5 млн. грн. (489 утриманцям);

-  витрати на поховання - 0,02 млн. грн. (8 сім'ям);

За заявами тимчасово переміщених осіб у Луганській області у І півріччі виплачено 23,8 млн. грн. по заборгованості 2014р.

У першому півріччі 2015 року велася активна робота з питань обліку страхувальників в умовах проведення антитерористичної операції. Особлива увага приділялася роботі по відновленню втрачених документів по страхувальникам, що мають заборгованість перед Фондом, а також своєчасному виявленню та постійному моніторингу страхувальників-боржників, що перереєструвалися в межах області та на території інших областей України. Станом на 1 липня 2015 року в Державному реєстрі соціального страхування Луганської області знаходиться на обліку 56 763 страхувальників, в тому числі 36 361 юридичних, 20 345 фізичних осіб та 57 добровільно застрахованих осіб. Від погашення заборгованості, що виникла перед Фондом до 01.01.2011 року надійшло 256,1 тис. грн. Сума несплачених платежів станом на 1 липня 2015 року складає 302 197,9 тис. грн., в тому числі: недоїмка 231 081,8 тис. грн, несплачена пеня 68 518,1 тис. грн, заборгованість по страховим внескам, пов’язана з несвоєчасною виплатою заробітної плати - 2 598,0 тис.грн. З метою вирішення усіх спірних питань управління бере участь у засіданнях комісії Луганської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат.

Важливого значення набувають питання охорони праці задля зменшення кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Страховими експертами з охорони праці управління та відділень в Луганській області взято участь у роботі комісій з розслідування 79 нещасних випадків та 9 професійних захворювань на підприємствах страхувальників, проведено низку заходів з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці та інших профілактичних заходів, направлених на виконання основних правил і норм з охорони праці. Для вжиття відповідних заходів при плануванні роботи та розповсюдження відомостей серед підприємств-страхувальників до Луганської обласної державної адміністрації та відділень Фонду підготовлений та направлений аналіз виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах Луганської області за 2014 рік, а також аналіз причин виникнення страхових випадків за I-й квартал 2015 року на підприємствах страхувальників Луганської області.

Питання медичного обслуговування та соціальної реабілітації мають велике значення для потерпілих на виробництві осіб та знаходяться на постійному контролі управління. Так, за 6 місяців 2015 на медико-соціальну допомогу по Луганській області витрачено 2804,3 тис.грн.:

-          на стаціонарне лікування 202 потерпілих на виробництві – 573,2 тис.грн;

-          на забезпечення виробами медичного призначення та лікарськими виробами 181 постраждалих – 777,6 тис.грн;

-          на проїзд 25 інвалідів до санаторно-курортного закладу на лікування – 8,6 тис.грн;

-          на забезпечення протезно-ортопедичними виробами, технічними та іншими засобами реабілітації, протезування зубів, очей і слуховими апаратами 32 постраждалих – 183,7 тис.грн;

-          на додаткове харчування 3 інвалідів – 4,3 тис.грн;

-          на забезпечення доглядами (спеціальним медичним, постійним стороннім та побутовим обслуговуванням) 136 інваліда – 1 210,4 тис.грн;

-          придбана коляска для інваліда за індивідуальним замовленням на суму -36,0 тис.грн.

-          на виплату компенсації на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів 63 інвалідам - 6,9 тис.грн;

-          на оплату стоянки автомобіля, повернутого після смерті інваліда 3,6 тис.грн;

-          4 потерпілих на виробництві пройшли медичну реабілітацію в санаторії «Славутич » (Дніпропетровська обл.) на суму 81,3 тис. грн.;

-          28 інвалідів праці забезпечені путівками для санаторно-курортного лікування в санаторіях України на суму 315,7 тис.грн.

У тому числі, медико-соціальні послуги отримали 144 потерпілих, які переселилися з тимчасово окупованої території на суму 1135,2 тис.грн.

Отже, підбиваючи підсумки роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області за І півріччя 2015 року можна зазначити, що стабільне та своєчасне виконання працівниками своїх обов’язків веде до позитивних результатів роботи і, як наслідок, є запорукою зменшення кількості нещасних випадків на виробництві та зниження рівня професійних захворювань, а отже є вірним напрямком на шляху до соціального добробуту українського суспільства.
RSS

29 липня 2016, 19:13
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко завітала до Луганщини
29 липня Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, представник України у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко відвідала Луганщину

докладніше »29 липня 2016, 18:14
Відбувся семінар-практикум щодо електронних закупівель за бюджетні кошти
З 26 по 28 липня 2016 року Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації разом із електронним майданчиком Public Bid проведено семінар-практикум щодо проведення торгів за системою PROZORRO через електронний майданчик Public Bid

докладніше »29 липня 2016, 17:21
Міста і райони області отримають додаткові кошти на медичне обслуговування громадян
27 липня головою обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом видано розпорядження № 443, відповідно до якого кошти медичної субвенції у сумі 87,1 млн грн, що були виділені Луганській області розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 № 520, розподілено між бюджетами міст і районів області

докладніше »29 липня 2016, 16:40
Луганська та Львівська області підписали угоду про співробітництво
29 липня голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський підписали угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво

докладніше »29 липня 2016, 13:41
За кошти обласного бюджету ремонтуються навчальні заклади та бібліотеки Новопсковського району
З 25 липня в ряді населених пунктів Новопсковського району розпочалися ремонтні роботи у навчальних закладах та бібліотеках

докладніше »29 липня 2016, 12:07
Юрій Клименко: Боротьба з корупцією в області набирає обертів
28 липня співробітники Управління захисту економіки Національної поліції України в Луганській області та прокуратури міста Лисичанська спіймали «на гарячому» співробітницю однієї з ветеринарних клінік, яка вимагала хабар з місцевого підприємця

докладніше »29 липня 2016, 10:45
Президент підписав Указ, який впорядковує території та об’єкти природно-заповідного фонду
Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення»

докладніше »29 липня 2016, 09:59
У Сватівському районі ремонтуються навчальні заклади
27 липня у Сватівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочато капітальний ремонт опалювальної системи, яка вже довгий час підлягала відновленню

докладніше »29 липня 2016, 09:10
Бойовики активізувалися у Новоайдарському районі
28 липня ввечері ворог двічі відкривав  вогонь з гранатометів різних типів по позиціях українських військовослужбовців біля села Лопаскине Новоайдарського району

докладніше »28 липня 2016, 17:32
Делегація з Луганської області вивчає досвід децентралізації на Тернопільщині
27 та 28 липня на Тернопільщині делегація з Луганської області на чолі із заступником голови Луганської облдержадміністрації Романом Косинським ознайомилася з успішним досвідом децентралізації.

докладніше »28 липня 2016, 16:40
Юрій Гарбуз: Обов’язок обласної влади – забезпечити гідні умови праці для місцевих медиків
Кабінет Міністрів України видав розпорядження № 520, відповідно до якого відбудеться перерозподіл обсягу нерозподілених видатків медичної субвенції для територій Луганської та Донецької областей.

докладніше »28 липня 2016, 16:09
Реконструкція Щастинської міської лікарні: відремонтовано терапевтичне відділення
25 липня оновлене терапевтичне відділення Щастинської міської лікарні прийняло перших пацієнтів. На його реконструкцію з обласного бюджету було виділено 850,0 тис. грн.

докладніше »28 липня 2016, 15:41
В облдержадміністрації відбувся конкурс пасажироперевізників
27 липня заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко провів засідання конкурсного комітету з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути).

докладніше »28 липня 2016, 14:04
Уряд виділив додатково 100 млн грн на підтримку населення в утепленні до зими
Кабінет Міністрів України виділив додатково 100 млн грн на підтримку населення в утепленні до зими, збільшивши державну безповоротну допомогу до 35 %. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду у середу 27 липня 2016 року

докладніше »28 липня 2016, 12:23
Модернізація медицини Луганщини: Марківський район
У рамках реалізації завдань щодо модернізації медичних закладів області ІІ рівня для Марківського РТМО придбано спеціалізований автомобіль невідкладної медичної допомоги, комплекс добового моніторування ЕКГ, операційний стіл з гідравлічним приводом, кольпоскоп та стерилізатор.

докладніше »28 липня 2016, 11:31
МОЗ інформує щодо забезпечення вакцинами та сироватками в Україні
Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що станом на 26.07.2016 р. в Україні в наявності є наступні вакцини, закуплені міжнародними організаціями ООН/ЮНІСЕФ та ПРООН, та за кошти місцевих бюджетів регіонів, а саме:

докладніше »28 липня 2016, 10:42
Марафон дружби триває: делегація Луганщини відвідала Вінницьку область
Перебуваючи на теренах Вінниччини делегація Луганщини відвідала село Черепашинці Калинівського району та ознайомилася з роботою сільського Будинку культури, амбулаторії сімейної медицини та оглянула водогін. Після чого луганчани мали можливість поспілкуватися з активом Вінницької області

докладніше »28 липня 2016, 09:54
Юрій Клименко: Ворог вкотре показав своє справжнє обличчя
27 липня бойовики неодноразово відкривали вогонь у напрямку населених пунктів у Попаснянському та Новоайдарському районах Луганської області

докладніше »27 липня 2016, 16:20
Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відвідав обласний фізкультурно-оздоровчий центр «Олімп»
27 липня в рамках робочої поїздки Юрій Гарбуз завітав до обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп», де ознайомився з ходом будівництва спортивних об’єктів

докладніше »27 липня 2016, 16:00
Поблизу кордону з РФ виявлено нелегальний трубопровід
Спільна група у складі прикордонників, працівників СБУ та Національної поліції 27.07.2016 на східній околиці смт Мілове виявила нелегальний підземний трубопровід який був прокладений у напрямку Черткове (РФ). Трубопровід діаметром 100 мм було знайдено за допомогою георадару.

докладніше »27 липня 2016, 14:53
Інформація про стан призначення та виплати соціальних допомог у І півріччі 2016 року
Станом на 1 липня 2016 року на території області, контрольованій українською владою, державна допомога сім’ям з дітьми виплачена 30941 отримувачу на загальну суму 230119,35 тис. грн

докладніше »27 липня 2016, 13:46
Андрій Рева: Міністерство повинно створити спеціальну програму допомоги органам соціального захисту Донецької та Луганської областей
Обставини, що склалися внаслідок проведення антитерористичної операції,  викликали як  велику кількість внутрішньо переміщених осіб, так  і евакуацію державних установ, котрі потрібно облаштувати, переформатувати, налаштувати на зовсім інші умови роботи. І все це потребує спеціальної уваги з боку центральних органів виконавчої влади

докладніше »27 липня 2016, 11:30
Обстріли Луганщини з боку російсько-терористичних військ не припиняються
26 липня з вечора до півночі бойовики з гранатометів різних типів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї били у напрямку смт Станиця Луганська. Українські військовослужбовці були вимушені відкрити вогонь у відповідь

докладніше »27 липня 2016, 10:44
Наші легкоатлети – на п’єдесталі командного чемпіонату України
На два дні до міста Кіровоград з’їхалися кращі легкоатлети країни щоб поборотися за медалі командного чемпіонату України серед дорослих та молоді

докладніше »27 липня 2016, 10:17
Президент встановив День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України»

докладніше »27 липня 2016, 09:49
Президент підписав Закон щодо Сил спеціальних операції ЗСУ
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з воїнами-спецпризначенцями підписав Закон про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України №4795, ухвалений Верховною Радою України

докладніше »27 липня 2016, 09:20
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 № 520-р «Про перерозподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році»
Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України та статті 22 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» здійснити у 2016 році перерозподіл обсягу нерозподілених видатків медичної субвенції для територій Донецької та Луганської областей за бюджетною програмою 2311410 «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» згідно з додатком.

докладніше »26 липня 2016, 19:30
Юрій Гарбуз та керівник Сєвєродонецького офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Іван Салеєв обговорили шляхи подальшої співпраці
26 липня відбулась зустріч голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з керівником Сєвєродонецького офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Іваном Салеєвим

докладніше »26 липня 2016, 17:24
Програма обміну ПРООН оголосила про набір радників та експертів для роботи в Донецькій та Луганській областях
Проект ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах», що реалізується за підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, оголосив початок набору консультантів та експертів для роботи в органах місцевого самоврядування Донецької та Луганської області

докладніше »26 липня 2016, 16:55
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Гуца В.В.
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Гуца В.В.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
1234567891011121314151617181920

Архів по роках:

20152016
||

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера