27 липня 2015, 10:34

У Новотошківському з’явиться логістичний центр

Днями заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко відвідав населенні пункти на лінії розмежування з метою визначення місця для розміщення логістичних центрів. 
Під час поїздки було попередньо обрано смт Новотошківське неподалік від Бахмутської траси. 
«У зазначеному логістичному центрі працюватимуть магазин, ринок, аптека та відділення «Ощадбанку». В разі погодження даного питання з Радою національної безпеки і оборони України відкриття може відбутися до вересня поточного року, – відзначив Юрій Клименко. Цей центр наддасть змогу громадянам, які проживають на окупованій території, у пішому порядку відвідувати територію України та здійснювати закупівлю товарів по цінам українських виробників».
Користуючись нагодою, заступник голови Луганської ОДА спільно з керівником Новотошківської селищної військово-цивільної адміністрації Сергієм Шакуном провів бесіду з мешканцями щодо розміщення центрів на території населеного пункту. Під час бесіди люди з розумінням поставилися до питання. 
Юрій Клименко також заїхав у місцеву школу, де поспілкувався з директором щодо поточного ремонту будівлі школи, понівеченої у результаті обстрілів з «Градів».