11 серпня 2015, 15:55

Всеукраїнський фестиваль-конкурсу народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас» відбудеться у місті Сватовому з 14 по 16 серпня 2015 року

З 14 по 16 серпня 2015 року в місті Сватовому Луганської області з метою збереження та популяризації української культури, фольклорної спадщини, розвитку аматорського мистецтва, розширення культурних зв’язків, виявлення та підтримки обдарованої творчої молоді відбудеться Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас». Офіційне відкриття за участю голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки заплановано на 10:00 15 серпня 2015 року.
У рамках Фестивалю відбудуться мистецькі заходи та творчі виставки. Організаторами даного заходу виступили управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний Центр народної творчості, Сватівська районна державна адміністрація, відділ культури Сватівської районної державної адміністрації.
Місце проведення Фестивалю: площа Радянська, 43, місто Сватове Луганської області (Народний дім «Сватова Лучка»).