02 жовтня 2015, 13:38

В облдержадміністрації відбувся семінар-тренінг для журналістів міст та районів області

Сьогодні, 2 жовтня, Департаментом масових комунікацій Луганської облдержадміністрації проведено семінар-тренінг для журналістів і головних редакторів комунальних ЗМІ міст та районів області за темою «Стандарти свободи слова та принципи неупередженості під час виборчих кампаній».
Метою тренінгу організатори та учасники заходу визначили підвищення обізнаності та правової свідомості жителів як контрольованої Україною, так і тимчасово окупованої території Луганської області за допомоги розвитку та підтримки Української журналістики в регіоні.
Учасники семінару обговорили питання дотримання норм законодавства України під час виборчого процесу, політичної агітації та реклами, а також діяльності ЗМІ під час проведення виборчого процесу.
Крім цього, присутні на заході звернули особливу увагу на поняття «Свободи слова», європейські стандарти висвітлення виборів у ЗМІ та розглянули приклади правового регулювання й практики висвітлення виборчого процесу засобами масової інформації в окремих країнах Європи.