06 жовтня 2015, 10:47

На Луганщині пройшов VІІІ Міжнародний мотокрос пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Днями в Кремінній урочисто відкрили VІІІ традиційний Міжнародний мотокрос пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, який одночасно є змаганням на Кубок голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в пам’ять загиблих воїнів АТО.
В урочистому відкритті змагань взяла участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, голова райдержадміністрації Наталя Чехута, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Антон Волохов, заступник голови районної ради Борис Руденко.
Вітаючи спортсменів, Ольга Лішик відмітила значущість подібних заходів для області та подякувала всім учасникам за активну життєву позицію.
Для участі в мотокросі приїхали кращі спортсмени з 21-го міста України віком від 8 до 62 років.
Більше 60 спортсменів змагалися у 5 номінаціях: у класі мотоциклів з об’ємом двигуна 50 кубічних сантиметрів, 65 кубічних сантиметрів, серед учасників-любителів, серед ветеранів (за 45 років) та «ОРЕN» (відкриття).
Кожна номінація мала два заїзди, за підсумками яких визначалися як переможці, так і призери в особистому заліку.
За підсумкам індивідуальних виступів команд визначалися переможці та призери у загальнокомандному заліку – Кубку голови Луганської обласної ВЦА пам’яті загиблим в АТО. Так, переможцем стала команда з міста Харкова, яка й отримала головний трофей, команда Кремінського спортивного-технічного клубу «Віраж» посіла друге місце. Бронзові нагороди отримала команда з Краматорська.
Усі переможці були нагороджені кубками та медалями від благодійного фонду «Кремінщина», грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також грошовими винагородами від спонсорів та меценатів.
Організаторами змагань виступили Луганська обласна військово-цивільна адміністрація, Кремінська райдержадміністрація, районна рада, міська рада, громадська організація «Віраж», благодійний фонд «Кремінщина», районна комунальна установа «Спорт для всіх».
Зазначимо, що традиційний мотокрос в області проходить вже увосьме. Після тривалої перерви з 2008 року змагання були відновлені з ініціативи мешканців міста, громадських організацій та меценатів. На сьогодні мотокрос набув статусу міжнародного змагання й включений до Всеукраїнського календаря змагань.