08 жовтня 2015, 17:22

На Луганщину доставили Урядову гуманітарну допомогу

Сьогодні (08.10) на Луганщину відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня № 979-р із державного резерву країни було виділено продовольчу гуманітарну допомогу для жителів Сходу України. 
Рятувальники ДСНС доставили у Луганську область, зокрема у м. Сєвєродонецьк два автомобілі-рефрижератори з 40 тонами вершкового масла та один – із 30 тис. банок рибних консервів.
Рішенням комісії облдержадміністрації гуманітарна допомога була розподілена серед районів Луганської області рішенням комісії облдержадміністрації. 
«Допомога буде розподілена серед районів Луганської області та міст обласного значення. Було засідання обласної комісії з приймання гуманітарних вантажів, де було прийнято рішення щодо пропорційного розподілення вантажу. Допомога надійде до шкіл, дитсадків, лікарень, соціальних об’єктів, а в Станиці Луганській буде розподілена серед мешканців. Відповідальність за розподілення на себе беруть адміністрації міст та районів», – відзначила заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик.