19 жовтня 2015, 09:30

Юрій Клименко: «Майбутнє України – за мужніми, сильними духом, щиро люблячими свою Вітчизну громадянами»

Днями в Сєвєродонецьку відбувся ІІ етап Всеукраїнського збору-змагань Всеукраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки». У церемонії відкриття взяли участь заступники голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко та Ольга Лішик.

Мета заходу, що проводиться не вперше, – патріотичне виховання юного покоління, підготовка його до дій у надзвичайних ситуаціях, навчити наданню само- та взаємодопомоги, популяризація серед дітей та підлітків здорового й активного способу життя.  

У своєму зверненні до юних учасників змагань Юрій Клименко підкреслив: «Сьогодні, у час випробувань, для нашої країни важливо підтримати молодь, яка займається спортом і веде активний спосіб життя. Луганська облдержадміністрація завжди підтримувала й приділяла значну увагу саме таким заходам. Розвиток спортивного руху та молодіжних ініціатив є одним з головних напрямків діяльності обласної влади. Майбутнє України – за мужніми, сильними духом, щиро люблячими свою Вітчизну громадянами».

Виконуючи завдання, учасники мали змогу підвищити рівень своїх знань у сфері безпеки життєдіяльності, здобути навички надання першої допомоги та виживання в екстремальних ситуаціях, поширити знання й уміння щодо поведінки в умовах загрози шкідливих та небезпечних факторів.  

Свої кращі здібності конкурсанти проявили в таких змаганнях: «Бойове розгортання», «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії», «Рятувальні роботи на воді», «Рятувальні роботи в умовах природного середовища» та конкурсі «Перша допомога».