05 листопада 2015, 16:40

Інформація щодо проведення закупівлі послуг із здійснення реабілітаційних заходів Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції.

         Відповідно до п. 5 вищезазначеного Порядку закупівля послуг із здійснення реабілітаційних заходів проводиться Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба).

         За результатами конкурсних торгів на закупівлю за державні кошти послуг з психологічної реабілітації учасників АТО Службою визначено 2 переможця (реабілітаційні установи) – ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води», ЗАТ «Укрпрофздоровниця» та ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт».

         Для забезпечення виконання бюджетної програми КПКВК 2505150 «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» підприємствам, установам, організаціям та закладам незалежно від форми власності, що надають послуги із соціально-психологічної реабілітації необхідно прийняти участь в конкурсних торгах на закупівлю послуг Службою, з тим, щоб учасники АТО Луганської області могли пройти реабілітацію у поточному році.

         Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати у тому числі волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї та молоді, санаторно-курортні, реабілітаційні установи, які відповідають вимогам до учасників конкурсу (відповідають кваліфікаційним критеріям, мають необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі).

         Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації розміщені на веб-сайті Служби  http://www.dsvv.gov.ua та будуть розміщені на веб-порталі «Державні закупівлі».

         Додаткову інформацію щодо участі в торгах потенційні учасники можуть отримати у Відділі соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації за телефоном: (044) 281-08-31 або зробивши запит на електронну адресу vpr2014@ukr.net