Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Новини
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 18 квітня 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Новини

RSS

25 жовтня 2015, 18:07
Брифінг керівника Луганської обласної ВЦА Г. Туки про хід виборів у Луганській області
Брифінг керівника Луганської обласної ВЦА Г. Туки про хід виборів у Луганській області

докладніше »25 жовтня 2015, 15:33
Анонс подій Неділя 25.10.2015
- Брифінг голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки за темою: «Про хід виборів у Луганській області». Початок 17:00 м. Сєвєродонецьк, проспект Радянський, 59, 4-й поверх, прес-центр (к. 13).

докладніше »24 жовтня 2015, 12:33
У Луганській обласній ВЦА пройшла нарада про забезпечення порядку на виборах
Сьогодні, 24 жовтня в «день тиші» у Луганській обласній ВЦА під головуванням очільника області Георгія Туки, за участі начальника Управління СБУ у Луганській області Олега Козловського, начальника ГУМВС у Луганській області Юрія Покиньбороди, прокурора Луганської області Юрія Квятківского та військовослужбовців пройшла нарада по забезпеченню порядку і безпеки у день проведення виборів.

докладніше »23 жовтня 2015, 17:27
Роз’яснення щодо оформлення житлових субсидій
Продовжується робота щодо охоплення житловими субсидіями різних верств населення області. Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 23.09.2015 № 752 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», яка спрощує порядок доступу до субсидій внутрішньо переміщених осіб, дитячих будинків сімейного типу та інших соціально незахищених категорій населення.

докладніше »23 жовтня 2015, 17:22
До відома суб’єктів господарювання, які надають перукарські послуги!
Департамент економічного розвитку, торгівлі, зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації інформує, що з метою розвитку перукарських послуг, вдосконалення професійної майстерності перукарів та підвищення культури і якості побутового обслуговування населення, Українським союзом об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення та компанією «ЕкспоЮгСервіс»  13-14 листопада 2015 року в концертно-виставковому залі в м. Одесі відбудеться XVIII Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска - 2015» (далі – Чемпіонат).

докладніше »23 жовтня 2015, 17:19
Людмила Діденко: «Область готова до опалювального сезону майже стовідсотково»
Про підготовку житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років  йшлося на сьогоднішньому брифінгу для ЗМІ за участю директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Людмила Діденко. 

докладніше »23 жовтня 2015, 12:24
Георгій Тука зустрівся з педагогічними колективами Сєвєродонецька
Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука провів чергову зустріч-спілкування з педагогічними колективами. На цей раз він зустрівся з освітянами Сєвєродонецька. На зустрічі були присутні радник Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Луганській області Сергій Самарський та Сєвєродонецький міський голова Валентин Казаков. 

докладніше »23 жовтня 2015, 12:00
У Луганській області створено Центр допомоги учасникам АТО
Очільник Луганської області Георгій Тука своїм Розпорядженням № 493 від 20.10.2015 створив Центр допомоги учасникамантитерористичної операції.

докладніше »23 жовтня 2015, 11:39
Голові ТВК Лисичанська було вручено протокол про корупційні діяння
Сьогодні співробітниками СБУ у Луганській області було складено та вручено протокол про корупцію з боку голови Лисичанської територіальної виборчої комісії Наталії Кравченко. 

докладніше »23 жовтня 2015, 09:30
На першому регіональному телеканалі ЛОТ відбулась пряма телефонна лінія з керівником Лисичанської військово-цивільної адміністрації Віталієм Шведовим та директором Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації Денисом Денищенко
Сьогодні, 22 жовтня відбувся прямий ефір на телеканалі ЛОТ з керівником Лисичанської військово-цивільної адміністрації Віталієм Шведовим та директором Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації Денисом Денищенко.

докладніше »22 жовтня 2015, 19:27
У Луганській області спільно з ПриватБанком буде впроваджуватися система електронного урядування
Сьогодні, 22 жовтня, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука взяв участь у відкритті відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» у місті Рубіжному. 

докладніше »22 жовтня 2015, 17:17
Анонс подій П’ятниця 23.10.2015.
-    Захід «Сильна ООН. Кращий світ» з нагоди 70-ї річниці ООН. Бере участь перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Пушко-Цибуляк Є.М. м. Сєвєродонецьк, проспект Радянський, 59, 2-й поверх, зал засідань.   Початок 11:00.

докладніше »22 жовтня 2015, 15:30
Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Клименко з метою моніторингу заходів з імунопрофілактики поліомієліту відвідав медичні заклади
Протягом тижня Директор Департаменту охорони здоров’я  облдержадміністрації  Петро Клименко з метою моніторингу проведення заходів з імунопрофілактики поліомієліту відвідав низку Центрів первинної медико-санітарної допомоги міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та  Попаснянського, Сватівського, Старобільського районів. Він зазначив, що всі медичні заклади відповідально ставляться до цього питання: серед населення проводиться роз’яснювальна робота щодо своєчасної вакцинації проти поліомієліту. 

докладніше »22 жовтня 2015, 14:14
Георгій Тука провів особистий прийом громадян
Під час прийому очільник області розглянув 10 звернень, серед яких одне колективне. Люди зверталися з питаннями поновлення на посаді, допомоги у відчуженні майна у зв’язку з неможливістю платити податки на землю та інших.

докладніше »22 жовтня 2015, 14:02
Георгій Тука поспілкувався з освітянами у Лисичанську
Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука провів свою другу зустріч з педагогічними колективами області. На цей раз він зустрівся з освітянами міста Лисичанська. У заході також взяли участь керівник Лисичанської ВЦА Віталій Шведов та секретар Лисичанської міської ради Михайло Власов. Спочатку люди побоювалися відкрито ставити питання і передавали анонімні записки керівнику області, але вже після третього запитання розпочалася активна дискусія, під час якої відповідати на незручні запитання довелось і представникам місцевої влади. Говорили про патріотичне виховання молодого покоління, сепаратизм, вибори, мир і навіть про проблеми ЖКГ міста. 

докладніше »22 жовтня 2015, 09:14
Георгій Тука: «Мені байдуже, яка політична сила отримає перемогу. Для мене важливо, щоб вибори на Луганщині проходили в чесний спосіб»
Під час своєї прес-конференції керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука відзначив, що в адміністрації був створений штаб. Головна мета якого – забезпечення фізичної безпеки виборців і територіальних виборчих комісій. Друге його завдання – забезпечення порядку безпосередньо в день виборів на всіх дільницях. І третє – унеможливлення фальсифікацій під час голосувань поза дільницями.

докладніше »22 жовтня 2015, 09:09
Відкриття переходу в Станиці Луганській заплановано на 27 жовтня
Очільник області прокоментував журналістам під час своєї прес-конференції, коли буде відкритий пункт пропуску в смт Станиці Луганській. 

докладніше »22 жовтня 2015, 08:52
Георгій Тука: «Я не виключаю, що серед правоохоронців будуть ще кадрові зміни, це стосується не тільки МВС, а й прокуратури та СБУ»
У прес-центрі ОДА відбулася прес-конференція керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки. На ній йшла мова про кадрову політику в регіоні та поточну діяльність Луганської обласної ВЦА. 

докладніше »21 жовтня 2015, 17:38
Анонс подій Четвер 22.10.2015.
-         Прем’єра вистави «Обережно жінки!» Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру. м. Сєвєродонецьк, проспект Хіміків, 28,  міський будинок культури.   Початок 18:00.

докладніше »21 жовтня 2015, 16:11
Проблеми Луганської обласної дитячої клінічної лікарні треба вирішити негайно
Під час робочої поїздки до Лисичанська перший заступник голови облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк відвідала Луганську обласну дитячу клінічну лікарню.

докладніше »
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
678910111213141516171819202122232425

Архів по роках:

20152016

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

Попередня сторінка ||
« назад
(269-0 з 0 зображень)
||

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера