Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Новини
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 28 січня 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Новини

RSS

30 грудня 2015, 09:47
Журнал «Охорона праці» оголошує Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
Державне підприємство «Редакція журналу «Охорона праці» під патронатом Державної служби з питань праці з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2016 році, який відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006, проводить з грудня 2015 по квітень 2016 років Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

докладніше »29 грудня 2015, 16:39
Тука: «На 2016 рік область має позитивний бюджет. Але я не можу сказати, що це бюджет розвитку"
Сьогодні, 29 грудня, у Луганській обласній ВЦА пройшла підсумкова прес-конференція керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки. Тука розповів про бюджет області, програми, які вдалося реалізувати і які ні, відновлення після обстрілів об’єктів інфраструктури, міжнародну допомогу області та інші аспекти розвитку регіону.

докладніше »29 грудня 2015, 15:39
До Сєвєродонеьцка прибув вантаж гуманітарної допомоги для лікувальних закладів області
Сьогодні, 29 грудня, у м. Сєвєродонецьку Луганська обласна клінічна лікарня на свої склади отримала вантаж гуманітарної допомоги для лікувальних закладів області.

докладніше »29 грудня 2015, 14:33
Відео прес-конференції голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки з питань підсумків діяльності облдержадміністрації у поточному році
Відео прес-конференції голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки з питань підсумків діяльності облдержадміністрації у поточному році

докладніше »29 грудня 2015, 14:06
Українське радіо глушать на території «ЛНР»
У селищі Широкий Станично-Луганського району з 26 грудня 2015 року заглушуються FM передавачі з окупованої території – транслюється радіо «Родіна». Також заглушуються «Громадське радіо» і «Русское радіо – Україна».

докладніше »29 грудня 2015, 08:42
У Новотошківському селищний голова, який кинув людей напризволяще під час бойових дій, вимагає виплати собі заробітної плати
Заступник голови Луганської облдержадміністрації з питань безпеки та громадського порядку Юрій Клименко відвідав з робочою поїздкою селище Новотошківське Попаснянського району. 

докладніше »28 грудня 2015, 10:57
Заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик розповіла про соціально-гуманітарну сферу області, роботу з внутрішньо переміщеними особами у Сєвєродонецьку, субсидії у прямому ефірі телеканалу «СТВ»
Заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик розповіла про соціально-гуманітарну сферу області, роботу з внутрішньо переміщеними особами у Сєвєродонецьку, субсидії у прямому ефірі телеканалу «СТВ».

докладніше »28 грудня 2015, 09:04
Ми повернемося до виховання спортсменів по системі «від новачків до чемпіонів» – начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації
Наголосив начальник управління молоді та спорту облдержадмінстрації Антон Волохов під час колегії в Луганській обласній ВЦА. 

докладніше »26 грудня 2015, 14:34
29 лідерів громадської думки увійшли до нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації
Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації відбулися у м. Сєвєродонецьку 26 грудня за участю керівництва області. У рамках заходу були обрані робочі органи установчих зборів, затверджено Регламент їх проведення, заслухано звіт уповноваженого представника ініціативної групи про підготовку до установчих зборів, встановлено граничну чисельність членів громадської ради та обрано її склад.

докладніше »25 грудня 2015, 18:35
Про підсумки Офісу реформ в Луганській області у 2015 році йшлося на сьогоднішньому брифінгу в облдержадміністрації
Про підсумки Офісу реформ в Луганській області у 2015 році йшлося на сьогоднішньому брифінгу за участю його директора Сергія Тихоновського.          Він зазначив, що у Білокуракинській та Новопсковській територіальних громадах 25 жовтня відбулися вибори,          Головними проблемами залишаються реєстрація рад об’єднаних територіальних громад та забезпечення державної фінансової підтримки.

докладніше »25 грудня 2015, 16:10
Сєвєродонецькому заводу хімічного нестандартизованого обладнання виповнилося 50 років
Сьогодні, 25 грудня, на Сєвєродонецькому заводі нестандартизованого обладнання пройшли урочистості до 50-річчя від дня заснування. Підприємство було засноване у 1965 році з метою забезпечення потреб галузей промисловості у складному технологічному обладнанні. За 50 років ведення господарської діяльності заводом було напрацьовано широкий номенклатурний спектр, впроваджено нові технології та встановлено обладнання, створено міцний професійний колектив.  

докладніше »24 грудня 2015, 18:20
Анонс подій П’ятниця 25.12.2015.
-         Брифінг для ЗМІ: 1.Про підсумки роботи Офісу реформ в Луганській області у 2015 році.  Бере участь директор Офісу реформ в Луганській області Сергій Тихоновський. 2.Про реалізацію проекту «Експертний супровід проведення реформи місцевого самоврядування та об’єднання територіальних громад в Україні»: мета та завдання. Бере участь виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України  Наталія Бойко. м. Сєвєродонецьк, проспект Радянський, 59, 3-й поверх, зал засідань  (к. 3). 

докладніше »24 грудня 2015, 18:08
На виконання Закону України про декомунізацію в Луганській області демонтовано 138 пам'ятників
21 листопада завершився перший етап реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганді їхньої символіки». Як відбувається його виконання на території Луганської області йшла мова на колегії в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації.

докладніше »24 грудня 2015, 17:44
Відбулося засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації
Сьогодні, 24 грудня, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко провів засідання колегії ОДА, в роботі якої взяли участь заступники голови облдержадміністрації Ольга Лішик, Сергій Хлякін, керівники структурних підрозділів ОДА, міських рад, районних держаних адміністрацій, районних військово-цивільних адміністрацій, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

докладніше »24 грудня 2015, 17:14
Оголошення про продовження конкурсного відбору проектів (програм), які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році
 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання держаного фонду регіонального розвитку» та враховуючи те, що розгляд проектів показав що більшість з них не є власне проектами у розумінні цього слова, які випливають із відповідності стратегії розвитку області та плану заходів з її реалізації, в основному подані традиційні проекти будівництва та ремонту об’єктів бюджетної сфери, тому з метою подання реальних розвиткових проектів регіональна комісія з оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку оголошує продовження конкурсного відбору інвестиційних проектів (програм), які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році

докладніше »24 грудня 2015, 15:24
Тука завітав на новорічну виставу до школи-інтернату
Сьогодні, 24 грудня, у Сєвєродонецькій обласній загальноосвітній школі-інтернаті пройшла вистава «Новорічна казка», яку поставили вихованці закладу.

докладніше »24 грудня 2015, 14:29
Заходи з імунопрофілактики поліомієліту в області проходять на відповідному рівні
Заступник начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Ілона Карпенко провела чергову обласну нараду з керівниками педіатричної служби районів та міст, присвячену підведенню підсумків проведення ІІ туру імунопрофілактики поліомієліту в області. На нараді було підкреслено, що організація заходів відбувалася на відповідному рівні, з поставленими завданнями медичні служби впоралися.

докладніше »24 грудня 2015, 12:39
Міненерговугілля виплатило шахтарям Луганщини 87 млн гривень
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України за тиждень погасило борги на вугледобувних підприємствах Луганської області. 

докладніше »23 грудня 2015, 15:41
Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії завітали підтримати київські артисти
У День Святого Миколая Чудотворця в концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії з нагоди 70-річчя оркестру й творчості великого німецького композитора Людвіга ван Бетховена. Зі сцени лунали його Потрійний концерт для скрипки, віолончелі і фортепіано з оркестром, до мажор та Симфонія №5, до мінор.

докладніше »23 грудня 2015, 15:19
Луганчанин виборів срібло міжнародного турніру з греко-римської боротьби
Днями у Ризі (Латвія) завершився міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Хаїма Когана. Змагання проходили у 9-ти вагових категоріях. За медалі турніру боролись півтори сотні спортсменів з Латвії, Литви, Естонії, Швеції, Узбекістану, Польщі та України.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
1234567891011121314151617181920

Архів по роках:

20152016
||

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

||

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера