Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Новини
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 28 лютого 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Новини

RSS

11 вересня 2015, 15:05
У Лисичанську планують побудувати содовий завод
Сьогодні (11.09) заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко зустрівся з представниками Державного науково-дослідницького і проектного інституту основної хімії «Ніохім». За дорученням Кабінету Міністрів України представники інституту приїхали розглянути та вивчити питання, пов’язані із виробництвом соди на території Луганської області, а саме в Лисичанську.

докладніше »11 вересня 2015, 10:47
У Кремінній відзначили найкращих працівників сфери фізичної культури і спорту області
У Кремінській райдержадміністрації пройшла церемонія нагородження кращих діячів фізкультурно-спортивної громадськості Луганщини, присвячена  Дню фізичної культури та спорту.

докладніше »11 вересня 2015, 09:52
Основні показники ринку праці Луганської області
За інформацією Луганського обласного центру зайнятості протягом січня - серпня 2015 року статус безробітного мали 28 434 особи. Було працевлаштовано 6 087 безробітних, а рівень працевлаштування склав 21,41%.

докладніше »11 вересня 2015, 08:08
Держкомтелерадіо оголошує Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує у 2015 році Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

докладніше »10 вересня 2015, 17:04
У Луганській обласній ВЦА пройшла зустріч з Головою Держагенства з питань відновлення Донбасу та заступниками Міністрів соціальної політики та регіонального розвитку України
Сьогодні (10.09) в Луганській обласній ВЦА Голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу Вадим Черниш, заступник Міністра регіонального розвитку України Едуард Кругляк, заступник Міністра соціальної політики Сергій Устименко провели зустріч з проблемних питань регіону з заступниками голови Луганської облдержадміністрації, керівниками райдержадміністрацій, районних військово-цивільних адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Луганській області.

докладніше »10 вересня 2015, 16:04
Призначено керівника Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби
Наказом Державної фіскальної служби України від 7 вересня 2015 року № 2849-о начальником Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління ДФС призначено Мироненка Андрія Петровича.

докладніше »10 вересня 2015, 14:53
Для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, на території Луганської області зарезервовані земельні ділянки
У межах реалізації ініціативи щодо впровадження програми соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях і бажають безоплатно отримати у власність земельні ділянки Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області разом з територіальними підрозділами визначено перелік вільних земельних ділянок, які можуть бути надані зазначеній категорії громадян, а саме:

докладніше »10 вересня 2015, 14:04
Ольга Лішик: «Наша місія – відбудовувати те, що зруйновано на луганській землі в цій підступній війні проти України»
Сьогодні, 10 вересня, заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик зустрілася з головою Крайової Управи Ліги Українців Канади, головою дослідного інституту «Українка», членом дирекції Українського Культурного Центру, куратором школи української спадщини ім. Ю. Липи (Торонто, Канада) Орестом Стецівом, який вперше відвідав наш регіон.

докладніше »10 вересня 2015, 13:29
У Троїцькому на «розтяжці» один боєць загинув та п’ятеро дістали поранень
Як стало відомо, уранці на блокпосту за селом Троїцьке Попаснянського району у напрямку до с. Калинове (підконтрольне ЛНР) на «розтяжці», встановленій терористами, підірвалися військовослужбовці 54-ї механізованої бригади. У результаті один боєць загинув та п’ятеро зазнали поранень.

докладніше »10 вересня 2015, 10:32
Заборгованість із фінансування матеріального забезпечення по тимчасовій непрацездатності в області відсутня
За інформацією Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності станом на 15 вересня 2015 року профінансовано матеріальне забезпечення на загальну суму 60,8 млн. грн., у тому числі: по тимчасовій непрацездатності – 44,5 млн. грн., по вагітності та пологах – 16,0 млн. грн., на поховання – 0,3 млн. грн. Заборгованість із фінансування матеріального забезпечення відсутня.

докладніше »10 вересня 2015, 09:20
Порядок передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО
Із порядком передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО можна ознайомитись тут.

докладніше »10 вересня 2015, 09:19
Для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, на території Луганської області зарезервовані земельні ділянки
У межах реалізації ініціативи щодо впровадження програми соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях і бажають безоплатно отримати у власність земельні ділянки Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області разом з територіальними підрозділами визначено перелік вільних земельних ділянок, які можуть бути надані зазначеній категорії громадян

докладніше »10 вересня 2015, 09:05
У Станиці Луганській поранено пенсіонерку
Учора (09.09) в смт Станиці Луганській внаслідок підривання невстановленого вибухового пристрою було поранено пенсіонерку 1943 року народження. Постраждала зачепила пристрій сапою. Зараз лікарі надають їй всю необхідну допомогу. 

докладніше »09 вересня 2015, 18:18
Заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко взяв участь у колегії ГУМВС України в Луганській області
На порядку денному колегії були підбиті підсумки роботи органів та підрозділів внутрішніх справ області за вісім місяців поточного року з розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, насамперед тяжких та особливо тяжких, обговорені питання виявлення злочинів пов’язаних із незаконним обігом зброї та наркотиків, стану розшуку злочинців та безвісно зниклих осіб. 

докладніше »09 вересня 2015, 16:17
Як отримати земельну ділянку учасникам АТО
З метою гарантування соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей передбаченого Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» Держгеокадастром України ініційовано заходи стосовно реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.

докладніше »09 вересня 2015, 14:01
Гуманітарна допомога школам Трьохізбенки та Кримського
Автоколона Всеукраїнського благодійного фонду «Єдина родина» з Харкова прибула до Сєвєродонецька, а згодом — фронтовими дорогами вздовж лінії розмежування до сіл Кримське та Трьохізбенка Новоайдарського району. Тут триває відновлення навчальних закладів та дитячих садків. Волонтери доставили та передали особисто у руки директорів шкіл та представників новоутворених військово-цивільних адміністрацій усе необхідне для організації повноцінного навчального процесу: шкільну форму, підручники, шкільні дошки, атласи, контурні карти, зошити, ручки, олівці тощо.

докладніше »09 вересня 2015, 13:26
У Луганській обласній ВЦА пройшла розширена колегія з питань підготовки підприємств до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року
У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації за участю заступників голови Луганської ОДА пройшла розширена колегія.

докладніше »09 вересня 2015, 10:24
Тендери Міжнародної організації з міграції по закупці обладнання у Донецькій області.
Інформація для потенційно зацікавлених підприємств та організацій у Луганській області.  

докладніше »09 вересня 2015, 10:09
Заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик провела виїзний прийом громадян з питань освіти в місті Рубіжне
У Рубіжанській міськраді до заступника голови Луганської облдержадміністрації Ольги Лішик прийшло близько двох десятків працівників освіти.

докладніше »08 вересня 2015, 15:23
Заборгованість із виплати пенсій в області відсутня
За повідомленням Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, станом на 7 вересня 2015 року було профінансовано виплату пенсій в області в сумі 96 469, 25 тис. грн.

докладніше »
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
1415161718192021222324252627282930313233

Архів по роках:

20152016

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

Попередня сторінка ||
« назад
(441-0 з 0 зображень)
||

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера