Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Новини
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: субота, 17 квітня 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Новини

RSS

30 жовтня 2015, 09:40
Розпочалося гасіння пожежі на арсеналі поблизу міста Сватового
У Сватовому, за попередньою інформацією, пошкоджено 9 п'ятиповерхівок, 6 чотирьохповерхівок та 20 триповерхівок. У результаті розльоту боєприпасів вночі спалахнули локальні пожежі. Силами бригад ДСНС України та військових підрозділів їх вдалося локалізувати та погасити. З 8 години розпочалися заходи з ліквідації наслідків пожежі на самому арсеналі. Задіяно три пожежні танки ЗСУ, заправку водою яких забезпечують караули ДСНС України.

докладніше »30 жовтня 2015, 06:06
Поблизу міста Сватового триває операція з локалізації пожежі на арсеналі
Станом на 6 годину 30 жовтня на території арсеналу поблизу міста Сватового продовжують детонувати боєприпаси. Водночас вибухів стало менше. Якщо опівночі їх періодичність становила один вибух на 10 хвилин, то зараз - один на годину. 

докладніше »29 жовтня 2015, 23:30
Георгій Тука: Пожежа на військових складах у Сватовому почалася від пострілу з ракетниці
За попередньою інформацією голови Луганської обласної держадміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки, пожежа на військових складах у Сватовому розпочалася в результаті пострілу з ракетниці.

докладніше »29 жовтня 2015, 23:01
У Сватовому створений оперативний штаб по ліквідації пожежі та евакуації населення
Близько 19.30 неподалік міста Сватового загорілися склади з боєприпасами Міністерства оборони України. На складах знаходилося близько 3,5 тис. тонн боєприпасів. Розліт снарядів сягає меж міста. Є попадання у житловий сектор і магазин, у якому загинула жінка. Також осколками було поранено трьох місцевих мешканців. У багатьох домах вибиті шибки та потрощена покрівля.

докладніше »29 жовтня 2015, 17:12
Юрій Клименко: «Я сподіваюся, що із введенням патрульної поліції у корні зміниться довіра до правоохоронних органів»
Сьогодні, 29 жовтня, у Сєвєродонецьку стартував набір до нової поліції. Заявки почали приймати з 9 години ранку. Опівдні відбулася офіційна церемонія представлення набору, в якій взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко, народний депутат України Мустафа Найєм, заступник голови патрульної поліції України Євген Жуков, начальник ГУМВС України у Луганській області Юрій Покиньборода.

докладніше »29 жовтня 2015, 15:58
В області продовжується проведення першого туру вакцинації проти поліомієліту
Днями під головуванням заступника начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Ілони Карпенко в залі засідань ОДА відбулася робоча нарада з питань обговорення захворюваності поліомієлітом, зокрема, епідеміологія, патогенез, клінічні прояви, лабораторна діагностика, лікування та імунопрофілактика. У роботі наради взяли участь районні та міські педіатри, дитячі невропатологи й інфекціоністи. З доповіддю виступили головний позаштатний спеціаліст по дитячим інфекціям Олена Коляденко, головний позаштатний спеціаліст по дитячій неврології Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Померанцева та дитячий інфекціоніст міста Сєвєродонецька Олена Ністоцька.

докладніше »29 жовтня 2015, 14:18
В цьому році було проведено 570 сільськогосподарських ярмарок, де реалізовано продукції близько на 100 млн грн
За 9 місяців поточного року індекс промислового виробництва продуктів харчування, у порівнянні з минулим роком, зменшено на 12,1 %. Збільшено випуск готових кормів для тварин на 3,8 тис. тонн, рослинного масла - на 2,5 тис. тонн, борошна – на 0,3 тис. тонн.

докладніше »29 жовтня 2015, 12:42
Єлизавета Пушко-Цибуляк: «Ми розробимо чіткий та зрозумілий алгоритм відрахування збитків в агропромисловому комплексі області»
На засіданні колегії облдержадміністрації під час розгляду питання щодо стану справ в агропромисловому комплексі області та перспектив його розвитку перший заступник голови ОДА Єлизавета Пушко-Цибуляк подякувала аграріям області за їх сумлінну працю, за те, що, незважаючи на складні умови сьогодення, вони втричі збільшили надходження до бюджетів.

докладніше »29 жовтня 2015, 11:38
У Луганській обласній ВЦА пройшла зустріч з міжнародною групою журналістів
У Луганській обласній ВЦА заступники голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко і Ольга Лішик зустрілися з журналістами всесвітньо відомих видань. На зустрічі були присутні кореспонденти таких редакцій, як Die Zeit, The Guardian Politico Europ, The Times, The Guardian, The Independent and VICE News, радіо-станції RFI, Die Presse, Observer. Захід був організований за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програма ООН.

докладніше »29 жовтня 2015, 11:04
Виробництво м’яса по всіх категоріях господарств становить 21,4 тис. тонн, що на 42 % менше показників 2014 року
Складна ситуація в галузі тваринництва викликана, зокрема, нестабільним та низьким рівнем закупівельних цін на продукцію тваринництва, обмеженим доступом до кредитних ресурсів, що унеможливлює стійке рентабельне виробництво, стримує інтенсивний його розвиток та впровадження сучасних технологічних розробок.

докладніше »29 жовтня 2015, 09:04
Станом на 1 жовтня виробництво зернових та зернобобових культур у порівнянні з минулим роком зменшилось на 14,0 % і склало 1,03 млн тонн
Основою рослинницької галузі в області є виробництво зернових та технічних  культур. На 1 жовтня 2015 року виробництво зернових та зернобобових культур в усіх категоріях господарювання, у порівнянні з минулим роком, зменшилось на   14,0 % і склало 1,03 млн  тонн. Середня врожайність зернових та зернобобових культур становить 26,0 ц/га, проти 33 ц/га у 2014 році.

докладніше »29 жовтня 2015, 08:20
Анонс подій Четвер 29.10.2015.
-         Обласний форум «Інноваційно-освітній простір навчальних закладів: науково-практичні досягнення». Бере участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик. м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 10, СШ № 8.   Початок 11:00.

докладніше »28 жовтня 2015, 18:05
Олександру Горшковозову призначена стипендія Президента України
Відповідний Указ Президента України «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту» прийнятий 21 жовтня.

докладніше »28 жовтня 2015, 18:02
На колегії Луганської обласної державної адміністрації розглядався стан справ в агропромисловому комплексі області та перспективи його розвитку
Сьогодні, 28 жовтня, відбулося друге в цьому році засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації, де розглядалися питання стану справ в агропромисловому комплексі області та перспективи його розвитку, оформлення документації державними підприємствами та органами державної влади, в користуванні яких перебувають земельні ділянки, але право на них не зареєстровано, виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».

докладніше »28 жовтня 2015, 17:00
На Луганщині відзначили День працівника соціальної сфери
Сьогодні, 28 жовтня, у Сєвєродонецькому міському будинку культури пройшли урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери. Привітати соціальних робітників завітали заступники голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик та Юрій Клименко, а також директор Департаменту соціального захисту населення Елеонора Поліщук.

докладніше »28 жовтня 2015, 12:09
Дорогі ветерани! Шановні жителі Луганської області!
Сьогодні ми відзначаємо значну дату – День визволення України від фашистських загарбників.          Більше трьох років Україна була окупована клятим фашистським ворогом, який знищував міста та села, заводи та школи, випалював поля та хати. Мільйони українців віддали своє життя за свободу рідної землі,  встановлення миру, щоб нові покоління підростали, дивлячись на чисте блакитне небо.

докладніше »27 жовтня 2015, 19:21
Київський муніципальний академічний театр ляльок у Сєвєродонецьку
На запрошення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та за підтримки народного депутата України Ірини Луценко Київський муніципальний академічний театр ляльок дасть спектаклі у Сєвєродонецьку.

докладніше »27 жовтня 2015, 18:28
Анонс подій Середа 28.10.2015.
Засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації з порядком денним: 1.Про стан справ в агропромисловому комплексі області та перспективи його розвитку. 2.Про оформлення документації державними підприємствами та органами державної влади, в користуванні яких перебувають земельні ділянки, але право на них не зареєстровано. Бере участь перший заступник голови облдержадміністрації  Пушко-Цибуляк Є.М. м. Сєвєродонецьк, проспект Радянський, 59, 2-й поверх, зал засідань. Початок 09:00.

докладніше »27 жовтня 2015, 18:04
У Станиці Луганській запрацював піший перехід з окупованою територією
Сьогодні, 27 жовтня у смт Станиці Луганській запрацював пішохідний пункт пропуску з окупованої територією. Подивитися за ходом його роботи завітало керівництво області на чолі з очільником Луганської обласної військово-цивільної адміністрацією Георгієм Тукою. Після проходу пропускного режиму на людей чекали автобуси, які могли відвести їх по двом напрямках області: Біловодськ та Сєвєродонецьк. Бажаючи могли також відвідати ринок, який розташований поблизу та відділення Ощадбанку. 

докладніше »27 жовтня 2015, 16:01
Скасування спеціального режиму оподаткування аграрного сектору не можна допустити
Під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського 27 жовтня 2015 року відбулася селекторна нарада з питань підсумків роботи галузі тваринництва за ІІІ квартал й очікуваних результатів у 2015 році та поетапних змін спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства. В роботі наради взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Сергій Хлякін та директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Григорій Кравченко.

докладніше »
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
4567891011121314151617181920212223

Архів по роках:

20152016

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

Попередня сторінка ||
« назад
(241-0 з 0 зображень)
||

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера