18 квітня 2016, 12:30

Відбувся семінар, посвячений впровадженню нового Закону України «Про державну службу»

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській областях спільно з відділом кадрової роботи Луганської обласної державної адміністрації провели навчально-методичний семінар з питань впровадження нового Закону України «Про державну службу», який набуває чинності 1 травня 2016 року.

Участь у семінарі взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники кадрових служб ОДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Перед присутніми з розлогими доповідями виступили начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Донецькій та Луганській областях Денис Рибальченко, спеціалісти управління, а також начальник відділу кадрової роботи облдержадміністрації Світлана Полященко.

На семінарі були розглянуті основні положення нового законодавства у сфері державної служби, питання правового статусу державного службовця, особливостей вступу, проходження та припинення державної служби, оплати праці й соціальних гарантій державним службовцям, створення в державних органах служб управління персоналом та інші актуальні питання.

За підсумками обговорення був сформований перелік проблемних питань, які будуть узагальнені та надані додаткові роз’яснення.