09 травня 2016, 15:10

За ініціативи Юрія Гарбуза народний аматорський хоровий колектив з Новопсковщини виступив у столиці

8 травня за ініціативи голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза в заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня матері у м. Києві взяв участь народний аматорський хоровий колектив «Слобожани» Новопсковського селищного будинку культури. Наші земляки виступили на Співочому полі столиці разом з музичними колективами з інших регіонів України.

Розповідаючи про результати та враження від поїздки художній керівник Володимир Андрущенко, зазначив: «Ми щиро вдячні Юрію Григорійовичу, що саме з його ініціативи та за його сприянням колектив отримав можливість виступити в столиці. «Слобожани» представили Луганщину, показали, що тут живуть справжні патріоти України, які знають та поважають українські традиції».

Також він тепло відізвався про аудиторію, яку музиканти приємно здивували виконанням народних українських пісень «Дніпро, Дніпро», «Козацька слава», «Мамина вишня» та інших відомих творів, загалом пролунали понад 10 композицій хорового та сольного виконання.

Крім того, члени колективу мали змогу поспілкуватись із закордонними делегаціями та колегами з інших виконавських колективів регіонального та загальнонаціонального рівнів.