30 травня 2016, 10:21

На Луганщині запустили приміський потяг сполученням Кіндрашівська - Нова – Лантратівка

У Старобільську за участю керівництва області відбувся урочистий запуск довгоочікуваного поїзда Кіндрашівська - Нова – Лантратівка. Рейс у складі двох пасажирських вагонів та локомотива серії ЧМЕ -3 було відновлено через два роки після його відміни у 2014 - ому. 
Запустити потяг вдалося завдяки сприянню голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза та очільника регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». 
Усі працівники залізниці доклали немалих зусиль щодо відновлення інфраструктури на ділянці Кіндрашівська-Нова – Лантратівка. Поновлення рейсу дало змогу задіяти працівників залізничних станцій, які на цей час знаходилися у вимушеному простої через відсутність залізничного сполучення. 
«Після двох років нарешті було відновлено рейс Кіндрашівська - Нова – Лантратівка. Це маршрут довжиною 209 км. Рейс має величезне соціальне значення для області. Квиток від Станиці Луганської до Старобільська коштує символічні 10 гривень. Проїзд автобусом коштував би 110 гривень. Дуже багато людей пільгових категорій зможуть також скористатися потягом», – зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко. 
«Дорогі луганчани, ми раді, що у такий не простий час надали вам частину зручностей, відновивши рейс та необхідну комунікацію між населеними пунктами. Проект соціальний і непростий. Але ми зробимо все для забезпечення комфорту наших пасажирів», – сказав заступник начальника регіональної філії «Донецької залізниці» Валерій Савчишин.