13 червня 2016, 16:24

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області перевірені всі дитячі заклади оздоровлення та відпочинку

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє, що за перший тиждень червня санітарно-епідеміологічна ситуація стабільна.  

До відкриття службою перевірені всі дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Фактів заборони відкриття таборів через невідповідність вимогам санітарного законодавства не виявлено, тому готовність закладів до оздоровчої кампанії стовідсоткова.

Під час роботи закладів оздоровлення та відпочинку фахівцями служби  здійснюватимуться моніторингові візити з відбором проб харчових продуктів і питної води для їх дослідження за показниками безпеки та якості.  

         На територіях, де заплановано відкриття заміських таборів оздоровлення (КУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія», дитячий оздоровчий табір «Сосновий гай» – м. Кремінна; Дитячий оздоровчий табір «Лісова галявина» – Марківський район; Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Гончарівський» – Сватівський район; Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Зоря» –
м. Рубіжне), проводиться планова робота з контролю за станом підготовки закладів до відкриття: перевірка та погодження необхідних документів, переліків постачальників харчових продуктів, оптимальних шляхів і графіків завезення продуктів, перспективного двотижневого меню харчування дітей у таборах щодо його відповідності принципам раціонального харчування.

За звітний тиждень випадків отруєння, пов’язаних із вживанням недоброякісних харчових продуктів, не зареєстровано. Скарг від населення на якість харчових продуктів, роботу підприємств продовольчої торгівлі та ресторанного господарства області не надходило.

За цей період спалахів кишкових інфекцій на території Луганської області зареєстровано не було.