15 червня 2016, 10:34

«Байки Сєвєра» на сцені Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відвідав прем’єрний показ вистави «Байки Сєвєра», який відбувся на сцені Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик та Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Вольфганг Мьоссінгер.

Проект втілений за сприяння та підтримки Ґете-Інституту в Україні, німецького об'єднання VladOpera e.V., руху Українська нова драма. Вистава в форматі кіно-театрального кабаре говорить з глядачем  про внутрішній світ героїв, дитячі мрії і спроби знайти своє місце в світі.

Варто зазначити, що прем’єра представлена за законами сучасного експериментального театру. Історія вистави розгортається на тлі драматичних подій останніх років і життя людини, яка покинула рідний дім після військової агресій проти України.

«Байки Сєвєра» – це чесна розповідь акторів-переселенців про те, яким вони бачать цей світ і яким хочуть щоб він був.

«Я дуже захоплений дійством, яке ми мали насолоду бачити на цій сцені. Переконлива та тонка гра акторів змушує відкрити очі та серця на непрості проблеми й виклики сьогодення. Дякую усім митцям за яскраве та емоційне видовище», – поділився враженнями після вистави Юрій Гарбуз.