16 червня 2016, 13:34

На Луганщині СБУ припинила діяльність наркоділків, які розсилали товар у вигляді поштових відправлень

У Луганській області співробітники Служби безпеки України затримали двох мешканців Сєвєродонецька, які збували психотропні засоби та наркотичні речовини, використовуючи поштові канали доставки товару клієнтам.

Ділки потрапили в поле зору СБУ у зв’язку зі збутом марихуани та галюциногенних грибів, у яких містяться псилоцин та псилоцибін. Це  психотропи, вживання яких може спричинити фізіологічні розлади та психіатричні патології. Реалізацією наркозілля громадяни займалися систематично, діючи винахідливо та застосовуючи заходи конспірації.

1 червня один із зловмисників відправив із Сєвєродонецька до Києва каналами недержавної поштової служби посилку із взуттям, усередині якого приховав 20 грамів галюциногенних грибів. У той же день його подільник переслав до Харкова побутову техніку, заховавши у неї понад 400 грамів марихуани. Другий зловмисник мав дістатися цього міста, отримати відправлення та реалізувати товар. Наступного дня до Харкова було відправлено аналогічну посилку.

3 червня у Харкові при одержанні чергового поштового відправлення співробітники СБУ затримали правопорушників. Під час обшуків у них удома вилучено марихуану та галюциногенні гриби, підготовлені для продажу.

За фактом збуту наркотичного засобу та психотропної речовини відкрито кримінальне провадження за ст. 307 Кримінального кодексу України. Правопорушникам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна. Вивчаються їх зв’язки та джерела отримання ними наркотиків, повідомляє Управління СБУ в Луганській області.