22 червня 2016, 15:31

Додатковий фінансовий ресурс цього року в область – це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури територіальних громад

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації повідомляє, що додатковий фінансовий ресурс цього року в область – це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури територіальних громад.

Сьогодні в Луганській області створено 2 об’єднані територіальні громади – Білокуракинська та Новопсковська. Постановою Кабінету Міністрів України громадам нашої області виділено 19,2 млн грн: Білокуракинській громаді – 14,7 млн грн, Новопсковській – 4,5 млн грн.

Громадами надано 25 проектних заявок (21 Білокуракинською і 4 Новопсковською) на придбання спецтехніки, капітальні ремонти адміністративних будівель, доріг, системи житлово-комунального господарства. Облдержадміністрацією підготовлено відповідні висновки про відповідність поданих проектних заявок соціально-економічного розвитку громади для їх подальшого розгляду Комісією при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.