02 липня 2016, 14:03

Наша землячка завоювала бронзу на чемпіонаті Світу з плавання в ластах

З 22 по 29 червня в грецькому Волосі проходив чемпіонат Світу з плавання в ластах. У змаганнях узяли участь понад 475 найсильніших спортсменів з 35 країн.

До складу збірної команди України увійшли три підводники Сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «Садко».

Так, за результатами змагань юна підводниця Валентина Резнік стала володаркою бронзової медалі чемпіонату Світу.

Вона завоювала третє місце в жіночому естафетному плаванні на дистанції 4 по 200 м і стала шостою в естафеті 4 по 100 м.

Для 15-тирічної Валентини це були перші змагання в складі дорослої збірної команди України, і вона гідно себе проявила, завоювавши ліцензію для нашої збірної на Всесвітні Ігри 2017 року.

Майстер спорту України міжнародного класу Євген Золотов став шостим у чоловічому естафетному плаванні 4 по 200 м з новим рекордом України на цій дистанції, а також 13-м і 14-м на дистанції 800 м і 400 м плавання в ластах відповідно.

Майстер спорту України міжнародного класу Денис Лєвін показав високі результати – і був у двадцятці найсильніших спринтерів світу.

Відзначимо, що вже з 4 по 11 липня у Франції пройде юнацький чемпіонат Світу, де також візьмуть участь дві вихованки Сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «Садко»: Валентина Резнік і Єлизавета Зубко, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.