04 липня 2016, 10:31

До 20-ї річниці Конституції України в бібліотеках Луганщини були підготовленні та проведенні різноманітні заходи

Бібліотекарі Старобільської центральної районної бібліотеки на центральній площі міста розгорнули рекламну акцію «Книги – скрізь, бібліотекарі – всюди», де серед іншого на розсуд глядачів була представлена книжкова виставка «Конституція – основний закон моєї країни», проведене патріотичне селфі з державним прапором України та опитування «Патріотизм у розумінні сучасної молоді».

 

У Новоастраханській бібліотеці Кремінської ЦБС була проведена година інформації «Стабільність Конституції – стабільність Держави», а також підготовлена книжкова виставка «Закон. Держава. Право».

 

Попаснянська районна бібліотека запропонувала своїм читачам узяти участь в анкетуванні «Чи знаєш ти свої права?», щоб з’ясувати, наскільки добре вони знайомі з Конституцією України. Анкетування проводилося з 22 по 27 червня в дитячій бібліотеці. За результатами опитування з’ясовано, що читачі добре знають Основний Закон, лише 10 % з  них не змогли відповісти на питання анкети.

 

«Я розкажу про тебе, Україно» – з такою назвою у Розсипнянській бібліотеці Троїцької ЦБС влаштована гра-подорож. Юні учасники заходу активно долучилися до веселих ігор і пізнавальної вікторини, а переможці  турів отримали приємні призи.

 

Ціла низка тематичних заходів відбулася в Новопсковсьому районі. Новопсковська центральна районна бібліотека в районному центрі зайнятості в рамках Угоди про співпрацю організувала хронологічну панораму «Конституційна свобода і рівність людей». Під час заходу відбувся відео-перегляд історичних моментів прийняття Конституції України, політико-правові ідеї в Україні 19 – початку 20 століть, про державницькі ідеї минулих часів.

 

У Новобілянській сільській бібліотеці Новопсковської ЦБС відбулася правова година «Конституція України – закон один для всіх». Молоді розповіли про основні положення Конституції, а після відбулося її обговорення.

 

У Білолуцькій селищній бібліотеці Новопсковської ЦБС відбулася Інтернет-ремарка «Стабільність Конституції – стабільність держави». Учням була запропонована Інтернет-мандрівка «КонституціяУкраїни: традиційне і нове», де діти отримали інформацію про те, як народжуються закони, про права дітей.