16 липня 2016, 12:46

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з нагоди 26-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Шановні жителі Луганщини!

16 липня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Прийняття цього акта стало першим кроком до відновлення історичної справедливості та відродження української державності.

Декларація стала символом, що об’єднав наше суспільство у той непростий час. Саме спираючись на Декларацію було прийнято Акт про державну незалежність 24 серпня 1991 року, який разом з державним суверенітетом був підтверджений волевиявленням народу на Всеукраїнському референдумі.

Пройшло 26 років. За цей час Україна відбулась як держава, українці сформувались  як політична нація. Однак наша боротьба триває.

Сьогодні ми, українці, стали на захист своєї країни від нав’язаної нам агресії. Ми згуртувалися навколо великої мети – повернути в країну мир, відстояти свою незалежність та недоторканість державних кордонів. Правда на нашому боці!

Тому я вірю: настане час, коли право та законність, мир та спокій буде відновлено на всій території України. І ми знову будемо святкувати всі разом - єдиною неподільною країною.

Бажаю кожному українцю, кожному луганчанину миру, добробуту, реалізації всіх планів і задумів!

 

Хай вам щастить!

 

З повагою Юрій Гарбуз