Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Новини 18 липня 2016, 10:30Міністр соціальної політики України: Уряд працює в режимі перманентного підвищення соціальних стандартів
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 29 травня 2022

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр18 липня 2016, 10:30

Міністр соціальної політики України: Уряд працює в режимі перманентного підвищення соціальних стандартів

18 липня 2016, 10:30

Міністр соціальної політики України: Уряд працює в режимі перманентного підвищення соціальних стандартів

Виступаючи перед депутатами Верховної Ради на  годині запитань до Уряду, Міністр соціальної політики Андрій Рева  розвіяв декотрі міфи, що формуються, вочевидь, певними зацікавленими особами довкола  оформлення та користування субсидіями.

Загалом Міністр  назвав дев’ять «страшилок», що ними беруться відлякувати від оформлення допомоги держави на оплату комунальних послуг. Однак на початку свого виступу Андрій Рева зазначив, що  в умовах підняття цін і тарифів на житлово-комунальні послуги українським урядом запроваджено режим постійного підвищення державних соціальних стандартів. Перший етап підвищення вже відбувся в травні цього року на 5,2 %. Другий – буде в грудні на 10,2 %.

«Загальне підвищення основного соціального стандарту прожиткового мінімуму, відповідно до ухвалених ВР рішень, до кінця року складе 16%, що перевищує прогнозований рівень інфляції, і забезпечує поступове відновлення купівельної спроможності громадян, - зазначив у виступі Андрій Рева. – При підвищенні прожиткового мінімуму збільшуються розміри мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії, державних соціальних виплат. З 1 липня 2016 року, за ініціативи Уряду, для 276 тисяч пенсіонерів  скасовано оподаткування пенсій, розмір яких не перевищує десять прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність. Наразі Уряд опрацьовує питання додаткового підвищення мінімальних гарантій у сфері оплати праці з початком опалювального сезону восени цього року для посилення соціального захисту населення. Водночас основним гарантованим механізмом вразливих верств населення в умовах переходу на ринкові ціни на енергоносії залишається програма житлових субсидій».

Також Міністр соцполітики  зазначив, що державою передбачено  спрощені процедури оформлення субсидій, що унеможливлювали б наявність черг та затримки в прийнятті рішень. Перерахунки призначених субсидій здійснюються автоматично, без повторного звернення їх отримувачів.  

Безпідставною є інформація щодо ризиків діяльності програми субсидіювання та неправдивість усіх міфів, що поширюються для дестабілізації ситуації серед громадян.

До найпоширеніших міфів, що на  них акцентував увагу  Міністр  відносяться: перший -   всю суму отриманих субсидій доведеться повернути в майбутньому. А також те, що наче б то оформлення субсидій в майбутньому може перешкодити продажу квартири або будинку та оформити спадок.

«Такі чутки  поширюються уже 20 років із самого початку запровадження системи субсидій, - зазначив Андрій Рева. – Проте жоден із авторів цього міфу щодо субсидій не зможе навести  прикладу, коли б субсидія перешкодила оформити спадок, або довелося повертати кошти отриманої державної допомоги при продажу квартири, або, коли субсидія перешкоджала б її продажу. Нормативно – правовим актом чітко встановлено,  що субсидія є безповоротною державною допомогою, її отримання не пов’язане й не тягне за собою зміни форм власності житла».   

До міфів, або шкідливих, брехливих  чуток також відносяться:

-    Другий міф - використовувати газ, воду та інші комунальні послуги потрібно  в повному обсязі, інакше, мовляв, субсидію перестануть надавати.

Насправді: випалювати газ  до рівня призначених субсидій не лише безглуздо, але й не вигідно. У результаті економії сім’я має можливість платити менше в подальші місяці. Згідно з діючим порядком, субсидія призначається в межах соціальних нормативів використання житлово-комунальних послуг її розмір не залежить від фактичного споживання.

-    Міф третій:  клопотів з оформленням субсидій багато, а  в реальності вона може скласти мізерну суму, а декотрим, мовляв, і зовсім відмовлять, незважаючи на низькі доходи.

Правда: звернення за призначенням субсидій стало дуже простим: необхідно  заповнити й подати, або надіслати поштою до місцевого управління соціального  захисту населення, а в сільській місцевості уповноваженому сільської ради лише два документи: заяву і декларацію про прибутки і витрати. Іншу необхідну інформацію спеціалісти управління збиратимуть самі. Крім цього, сьогодні існує можливість подати заяву навіть в електронному вигляді. Розмір субсидії залежить від доходів домогосподарств і вартості житлово-комунальних послуг, що йому надаються.

-    Міф четвертий: субсидії не надаються безробітним працездатним громадянам, або сім’ям, до складу котрих входять такі особи.

Насправді: протягом останнього року до положення про порядок надання субсидій внесено ряд змін, що дозволили отримати субсидії багатьом з тих, кому раніше в них  відмовляли. З травня 2015 року знято обмеження для призначення субсидій непрацюючим громадянам.

-    Міф п’ятий: субсидії не призначаються за наявності боргів за житлово-комунальні послуги.

Насправді: з 2011 року наявність заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг не може бути підставою для відмови в отриманні субсидії. Водночас, варто пам’ятати, що отримувач субсидії повинен щомісячно платити свою обов’язкову частину плати за комунальні платежі.

-    Міф шостий: через помилки при  заповненні декларації (особливо часто помиляються люди похилого віку) доведеться повертати субсидію.

Правда: Форма декларації про доходи й витрати проста, заповнити її не важко. Допомогу у заповненні документів на субсидію можуть надати фахівці управління соціального захисту населення.  Жодних штрафів за помилки в декларації не буде, тільки тоді, коли громадяни свідомо приховують частину важливої інформації.

 Міф сьомий: громадяни можуть втратити субсидію, якщо купують валюту.

Правда: субсидія не призначається лише тоді, коли хтось із членів домогосподарств протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив одноразову купівлю товарів, робіт і послуг на суму, що перевищує 50 тисяч гривень. Купівля валюти не входить до переліку тих, що відміняють право на субсидію.

 - Міф восьмий: Мінфін через банки почав перевірку прибутків отримувачів субсидій. Їх позбавлять лише ті сім’ї, котрі мають депозити більше 50 тисяч гривень, або інші приховані прибутки.

Насправді: Сьогодні депозити та їх відсотки  не враховуються як прибутки і не входять до переліку критеріїв, згідно яких може бути   відмовлено в призначенні житлової субсидії або перервано її надання.

Міф дев’ятий: субсидія не призначається батькам – пенсіонерам, у житлі котрих зареєстровані повнолітні діти, котрі мешкають в іншому місці зі своїми сім’ями.

Насправді: субсидія розраховується із розрахунку  кількості зареєстрованих осіб, котрим нараховується плата за житлово – комунальні послуги. За рішенням комісії субсидія може бути призначена без урахування окремих членів домогосподарства, які зареєстровані, але не проживають у помешканні. Рішення комісії приймається з урахуванням наявності документу, що підтверджує тимчасову відсутність зареєстрованих осіб.http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=191278&cat_id=107177
RSS

29 липня 2016, 19:13
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко завітала до Луганщини
29 липня Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, представник України у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко відвідала Луганщину

докладніше »29 липня 2016, 18:14
Відбувся семінар-практикум щодо електронних закупівель за бюджетні кошти
З 26 по 28 липня 2016 року Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації разом із електронним майданчиком Public Bid проведено семінар-практикум щодо проведення торгів за системою PROZORRO через електронний майданчик Public Bid

докладніше »29 липня 2016, 17:21
Міста і райони області отримають додаткові кошти на медичне обслуговування громадян
27 липня головою обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом видано розпорядження № 443, відповідно до якого кошти медичної субвенції у сумі 87,1 млн грн, що були виділені Луганській області розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 № 520, розподілено між бюджетами міст і районів області

докладніше »29 липня 2016, 16:40
Луганська та Львівська області підписали угоду про співробітництво
29 липня голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський підписали угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво

докладніше »29 липня 2016, 13:41
За кошти обласного бюджету ремонтуються навчальні заклади та бібліотеки Новопсковського району
З 25 липня в ряді населених пунктів Новопсковського району розпочалися ремонтні роботи у навчальних закладах та бібліотеках

докладніше »29 липня 2016, 12:07
Юрій Клименко: Боротьба з корупцією в області набирає обертів
28 липня співробітники Управління захисту економіки Національної поліції України в Луганській області та прокуратури міста Лисичанська спіймали «на гарячому» співробітницю однієї з ветеринарних клінік, яка вимагала хабар з місцевого підприємця

докладніше »29 липня 2016, 10:45
Президент підписав Указ, який впорядковує території та об’єкти природно-заповідного фонду
Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення»

докладніше »29 липня 2016, 09:59
У Сватівському районі ремонтуються навчальні заклади
27 липня у Сватівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочато капітальний ремонт опалювальної системи, яка вже довгий час підлягала відновленню

докладніше »29 липня 2016, 09:10
Бойовики активізувалися у Новоайдарському районі
28 липня ввечері ворог двічі відкривав  вогонь з гранатометів різних типів по позиціях українських військовослужбовців біля села Лопаскине Новоайдарського району

докладніше »28 липня 2016, 17:32
Делегація з Луганської області вивчає досвід децентралізації на Тернопільщині
27 та 28 липня на Тернопільщині делегація з Луганської області на чолі із заступником голови Луганської облдержадміністрації Романом Косинським ознайомилася з успішним досвідом децентралізації.

докладніше »28 липня 2016, 16:40
Юрій Гарбуз: Обов’язок обласної влади – забезпечити гідні умови праці для місцевих медиків
Кабінет Міністрів України видав розпорядження № 520, відповідно до якого відбудеться перерозподіл обсягу нерозподілених видатків медичної субвенції для територій Луганської та Донецької областей.

докладніше »28 липня 2016, 16:09
Реконструкція Щастинської міської лікарні: відремонтовано терапевтичне відділення
25 липня оновлене терапевтичне відділення Щастинської міської лікарні прийняло перших пацієнтів. На його реконструкцію з обласного бюджету було виділено 850,0 тис. грн.

докладніше »28 липня 2016, 15:41
В облдержадміністрації відбувся конкурс пасажироперевізників
27 липня заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко провів засідання конкурсного комітету з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути).

докладніше »28 липня 2016, 14:04
Уряд виділив додатково 100 млн грн на підтримку населення в утепленні до зими
Кабінет Міністрів України виділив додатково 100 млн грн на підтримку населення в утепленні до зими, збільшивши державну безповоротну допомогу до 35 %. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду у середу 27 липня 2016 року

докладніше »28 липня 2016, 12:23
Модернізація медицини Луганщини: Марківський район
У рамках реалізації завдань щодо модернізації медичних закладів області ІІ рівня для Марківського РТМО придбано спеціалізований автомобіль невідкладної медичної допомоги, комплекс добового моніторування ЕКГ, операційний стіл з гідравлічним приводом, кольпоскоп та стерилізатор.

докладніше »28 липня 2016, 11:31
МОЗ інформує щодо забезпечення вакцинами та сироватками в Україні
Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що станом на 26.07.2016 р. в Україні в наявності є наступні вакцини, закуплені міжнародними організаціями ООН/ЮНІСЕФ та ПРООН, та за кошти місцевих бюджетів регіонів, а саме:

докладніше »28 липня 2016, 10:42
Марафон дружби триває: делегація Луганщини відвідала Вінницьку область
Перебуваючи на теренах Вінниччини делегація Луганщини відвідала село Черепашинці Калинівського району та ознайомилася з роботою сільського Будинку культури, амбулаторії сімейної медицини та оглянула водогін. Після чого луганчани мали можливість поспілкуватися з активом Вінницької області

докладніше »28 липня 2016, 09:54
Юрій Клименко: Ворог вкотре показав своє справжнє обличчя
27 липня бойовики неодноразово відкривали вогонь у напрямку населених пунктів у Попаснянському та Новоайдарському районах Луганської області

докладніше »27 липня 2016, 16:20
Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відвідав обласний фізкультурно-оздоровчий центр «Олімп»
27 липня в рамках робочої поїздки Юрій Гарбуз завітав до обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп», де ознайомився з ходом будівництва спортивних об’єктів

докладніше »27 липня 2016, 16:00
Поблизу кордону з РФ виявлено нелегальний трубопровід
Спільна група у складі прикордонників, працівників СБУ та Національної поліції 27.07.2016 на східній околиці смт Мілове виявила нелегальний підземний трубопровід який був прокладений у напрямку Черткове (РФ). Трубопровід діаметром 100 мм було знайдено за допомогою георадару.

докладніше »27 липня 2016, 14:53
Інформація про стан призначення та виплати соціальних допомог у І півріччі 2016 року
Станом на 1 липня 2016 року на території області, контрольованій українською владою, державна допомога сім’ям з дітьми виплачена 30941 отримувачу на загальну суму 230119,35 тис. грн

докладніше »27 липня 2016, 13:46
Андрій Рева: Міністерство повинно створити спеціальну програму допомоги органам соціального захисту Донецької та Луганської областей
Обставини, що склалися внаслідок проведення антитерористичної операції,  викликали як  велику кількість внутрішньо переміщених осіб, так  і евакуацію державних установ, котрі потрібно облаштувати, переформатувати, налаштувати на зовсім інші умови роботи. І все це потребує спеціальної уваги з боку центральних органів виконавчої влади

докладніше »27 липня 2016, 11:30
Обстріли Луганщини з боку російсько-терористичних військ не припиняються
26 липня з вечора до півночі бойовики з гранатометів різних типів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї били у напрямку смт Станиця Луганська. Українські військовослужбовці були вимушені відкрити вогонь у відповідь

докладніше »27 липня 2016, 10:44
Наші легкоатлети – на п’єдесталі командного чемпіонату України
На два дні до міста Кіровоград з’їхалися кращі легкоатлети країни щоб поборотися за медалі командного чемпіонату України серед дорослих та молоді

докладніше »27 липня 2016, 10:17
Президент встановив День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України»

докладніше »27 липня 2016, 09:49
Президент підписав Закон щодо Сил спеціальних операції ЗСУ
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з воїнами-спецпризначенцями підписав Закон про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України №4795, ухвалений Верховною Радою України

докладніше »27 липня 2016, 09:20
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 № 520-р «Про перерозподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році»
Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України та статті 22 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» здійснити у 2016 році перерозподіл обсягу нерозподілених видатків медичної субвенції для територій Донецької та Луганської областей за бюджетною програмою 2311410 «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» згідно з додатком.

докладніше »26 липня 2016, 19:30
Юрій Гарбуз та керівник Сєвєродонецького офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Іван Салеєв обговорили шляхи подальшої співпраці
26 липня відбулась зустріч голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з керівником Сєвєродонецького офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Іваном Салеєвим

докладніше »26 липня 2016, 17:24
Програма обміну ПРООН оголосила про набір радників та експертів для роботи в Донецькій та Луганській областях
Проект ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах», що реалізується за підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, оголосив початок набору консультантів та експертів для роботи в органах місцевого самоврядування Донецької та Луганської області

докладніше »26 липня 2016, 16:55
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Гуца В.В.
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Гуца В.В.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
1234567891011121314151617181920

Архів по роках:

20152016
||

Фоторепортаж
4056 Зображень

Культура
5 Зображень

Освіта та наука
14 Зображень

Охорона здоров`я
13 Зображень

Пам`ятники та будівлі
1 Зображень

Природа
3 Зображень

Промисловість
8 Зображень

Релігія
10 Зображень

Сільське господарство
5 Зображень

Соціальний захист населення
4 Зображень

Спорт
4 Зображень

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
5 Зображень

Підприємства
2 Зображень

Покладення квітів
5 Зображень

Молодь і сім'я
0 Зображень

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера