20 липня 2016, 14:07

Запрошуємо молодь долучитися до Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

З 15 до 18 вересня у місті Стара Любовня (Словацька Республіка) відбудеться Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру», повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Словацька громадська організація «Амос» спільно з мерією міста Стара Любовня (Словацька Республіка).

Мета фестивалю – популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

У рамках Фестивалю відбудуться конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я», виступи різних вокальних та хореографічних колективів, конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва.

З положенням про проведення, орієнтовною програмою та переліком документів необхідних для участі у Фестивалі можна ознайомитись на сайті http://sds.in.ua/2016/04/vidbudetsya-ii-mizhnarodniy-festival/ або за телефонами: (050) 447 49 68, (093) 214 64 17.