20 липня 2016, 18:24

Ольга Лішик зустрілася зі спортсменами-паралімпійцями Луганщини

20 липня на базі обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп», що в Кремінній, відбулася зустріч голови облдержадміністрації Ольги Лішик зі спортсменами-призерами чемпіонату України з легкої атлетики серед осіб з порушенням опорно-рухового апарату, розумового і фізичного розвитку, порушенням зору.

У заході також взяв участь начальник управління молоді та спорту ОДА Антон Волохов.

Заступник голови привітала спортсменів із завойованими медалями, подякувала їм за працю та досягнення, якими вони прославляють Луганщину.

«20 завойованих медалей – це високий показник. Але такі досягнення неможливі без вашого тренера і наставника – Римми Федорівни Старостіної. Дякую вам, що Ви всі свої сили та талант присвячуєте учням. Бажаю вам подальших успіхів на спортивному поприщі», – наголосила Ольга Лішик.

Вона додала, що обласна влада робить все можливе, аби тренувальний процес на території області для спортсменів-паралімпійців проходив більш комфортно.

Зі свого боку заслужений тренер України Рима Старостіна подякувала всім присутнім, та розповіла, як проходить тренування її підопічних, що зробили спортсмени для того, аби досягти таких високих результатів на одних з найважливіших змагань серед спортсменів-паралімпійців.

Ольга Лішик та Антон Волохов вручили всім учасникам змагань пам’ятні подарунки у вигляді рюкзаків та поспілкувалися зі спортсменами щодо їх вражень від участі у змаганнях та планів на майбутнє, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.