22 липня 2016, 09:15

Роман Косинський від імені ЛОДА привітав жителів Рубіжного з нагоди другої річниці визволення міста від терористів

21 липня заступник голови облдержадміністрації Роман Косинський від імені ЛОДА привітав жителів Рубіжного з нагоди другої річниці визволення цього міста від незаконних озброєних формувань у липні 2014 року. 
У ході візиту до міста Рубіжне відбулося також покладання квітів спільно з керівництвом міста, громадськими активістами та волонтерами до пам’ятного знака українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї окремої механізованої бригади, які загинули під час бойових дій 2014 року в м. Рубіжному. 
Звертаючись до присутніх, заступник голови Луганської облдержадміністрації зазначив, що сьогодні головним надбанням на підконтрольній українській владі території є мир, добутий у тому числі й завдяки життям воїнів, загиблих при визволенні Рубіжного, тому обов’язком усіх жителів Луганщини є збереження цього миру як данину безмежної пам’яті та пошани загиблим.

Також під час заходу обласними нагородами відзначені співробітники правоохоронних органів, які брали безпосередню участь у визволенні міста під час проведення антитерористичної операції у липні 2014 року.