25 липня 2016, 13:50

Юрій Гарбуз узяв участь в урочистостях з нагоди від’їзду олімпійської збірної України у Ріо-де-Жанейро

23 липня у Києві на Софійській площі відбулась урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України.

Провести луганчан-учасників збірної України у ХХХІ літніх Олімпійських іграх приїхали голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, начальник управління молоді та спорту ОДА Антон Волохов та директор Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності Олег Клименчуков, повідомляє управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Спортсмени, тренери та члени збірної на чолі з Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим та президентом Національного Олімпійського комітету Сергієм Бубкою пройшли ходою вулицею Трьохсвятительською. Біля Стели Героїв вони вшанували пам’ять українців, які загинули на Майдані та під час проведення АТО.

Після урочистої частини Юрій Гарбуз поспілкувався із спортсменами-олімпійцями та побажав їм упевненості в своїх силах і нових блискучих перемог.

Нагадаємо, що в Іграх ХХХІ літньої Олімпіади візьмуть участь 205 українських спортсменів, серед яких 12 спортсменів – представники Луганщини.