26 липня 2016, 19:30

Юрій Гарбуз та керівник Сєвєродонецького офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Іван Салеєв обговорили шляхи подальшої співпраці

26 липня відбулась зустріч голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з керівником Сєвєродонецького офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Іваном Салеєвим.

«Проблема внутрішньо переміщених осіб лишається однією з ключових для Луганщини. У зв’язку з бойовими діями та окупацією частини української території проросійськими банд-формуваннями рідні домівки були вимушені покинути сотні тисяч луганчан. Будь-яка допомога у вирішенні проблем ВПО є вкрай важливою. Я сподіваюсь на плідну співпрацю та Вашу допомогу в подоланні цієї складної ситуації», – наголосив Юрій Гарбуз.

На зустрічі обговорювалися напрями подальшої співпраці:будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб, проекти, пов’язані з охороною здоров’я,  розробка спільної дорожньої карти, вирішення питань енергозабезпечення, вирішення проблем з перетином лінії розмежування (покращення умов на контрольно-пропускних пунктах та відкриття додаткових КПВВ).

Керівник Сєвєродонецького офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців зазначив, що особлива увага та першочергова допомога буде надаватись так званим «сірим зонам».

«Нашою організацією останні роки активно надавалась допомога тим регіонам та верствам населення, які потребували цього найбільше. На цей рік ми маємо масштабні плани і хочемо, щоб підтримка вашого регіону відбувалась у повній координації з керівництвом області», – сказав Іван Салеєв.