28 липня 2016, 16:09

Реконструкція Щастинської міської лікарні: відремонтовано терапевтичне відділення

25 липня оновлене терапевтичне відділення Щастинської міської лікарні прийняло перших пацієнтів. На його реконструкцію з обласного бюджету було виділено 850,0 тис. грн.

 

Якість виконаних робіт перевірив виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Інкелевич.

 

«Вже більше 50 років лікарі щастинські лікарні сумлінно виконують свій професійний обов’язок.

 

Незважаючи на постійні обстріли, руйнації, яких зазнала лікарня за період антитерористичної операції, проведено 1467 операційних втручань військовослужбовцям і цивільним громадянам. У минулому році стаціонарну медичну допомогу отримали понад 3800 осіб.

 

Лікарня і сьогодні знаходиться «на передовій», тому голова облдержадміністрації Юрій Гарбуз тримає на особистому контролі відновлення її повноцінної роботи.

 

Найближчим часом завершаться ремонти у дитячому та фізіотерапевтичному відділеннях, клінічній лабораторії та адміністративному корпусі, відкриється сучасне відділення судово-медичної експертизи та патологічної анатомії, на які з обласного бюджету виділено ще майже два мільйони гривень», – зазначив Юрій Інкелевич.

 

Довідково:

 

Щастинська міська лікарня відкрита у  1953 році. До складу закладу  входять: поліклінічне відділення; стаціонарні відділення – хірургічне на 30 ліжок, терапевтичне – на 40 ліжок, в тому числі 10 ліжок неврологічного профілю, гінекологічне – на 20 ліжок; педіатричне – на 20 ліжок та денний стаціонар поліклініки 30 ліжок.

 

Персонал лікарні нараховує 163 особи, з них – 34 лікарі та 61 – молодші медичні працівники.

Очолює Щастинську міську лікарню заслужений лікар України Супрун Олег Григорович.