Головна сторінка Карта порталу Сьогодні:  середа, 27 січня 2021
Sub_Class with id 258 does not exist
  
  Пошук:

Вхід у систему
Опитування
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАТериторіальні підрозділиГоловне територіальне управління юстиції у Луганській областіМетодичне керівництво правовою роботою
 
Стажування юрисконсультів та працівників юридичних служб

 

Керівникам підприємств, установ
та організацій Луганської області
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
 
Відповідно до пункту 17 Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1040 підвищення кваліфікації працівників юридичних служб органів виконавчої влади, підприємств організовує Міністерство юстиції України та його територіальні органи.
На підставі цього, звертаємо вашу увагу на необхідність направлення юрисконсультів та працівників юридичних служб на стажування до Головного управління юстиції у Луганській області.
Стажування на базі Головного управління юстиції у Луганській області може бути проведено в одноденний або дводенний термін.
Стажування проходить за індивідуальним планом, за результатами надається довідка.
Для направлення працівників на стажування до Головного управління юстиції у Луганській області необхідно направити лист з зазначенням П.І.Б. працівника, його посади та стажу роботи в юридичній службі.
||
© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера