31 травня 2012, 10:41

Конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

(91016, м. Луганськ, пл.ім. Героїв ВВв, 3-а, тел. 53-81-28)
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

 

На заміщення вакантних посад державних службовців:

Начальника відділу правової інформації та державної реєстрації Головного управління юстиції у Луганській області (тимчасово, на період соціальних відпусток основного працівника до дня його фактичного виходу).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вік не старше 65 років, освіта вища юридична (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 5 років.

Начальника фінансового управління Головного управління юстиції у Луганській області (тимчасово, на період соціальних відпусток основного працівника до дня його фактичного виходу);

начальника відділу контролю та матеріально-технічного забезпечення Головного управління юстиції у Луганській області.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вік не старше 65 років, освіта вища економічна (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 5 років.

Головного спеціаліста відділу нотаріату Головного управління юстиції у Луганській області (тимчасово, на період соціальних відпусток основного працівника до дня його фактичного виходу);

головного спеціаліста відділу державної реєстрації юридичних осіб та легалізації об‘єднань громадян реєстраційної служби Головного управління юстиції у Луганській області (тимчасово, на період соціальних відпусток основного працівника до дня його фактичного виходу).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вік не старше 65 років, освіта вища юридична (спеціаліст, магістр), стаж роботи на державній службі на посадах провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом не менше 3 років.

Провідного спеціаліста відділу нотаріату Головного управління юстиції у Луганській області (тимчасово, на період соціальних відпусток основного працівника до дня його фактичного виходу).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вік не старше 65 років, освіта вища юридична (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста I або II категорій не менше 1 року, або стаж роботи за фахом не менше 2 років.

Начальника Первомайського міського управління юстиції.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вік не старше 65 років, освіта вища юридична (спеціаліст, магістр), стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

Провідного спеціаліста відділу документування та контролю Луганського міського управління юстиції;

провідного спеціаліста відділу правової інформації та систематизації законодавства Луганського міського управління юстиції;

провідного спеціаліста Перевальського районного управління юстиції.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вік не старше 65 років, освіта вища юридична (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста I або II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 2 років.

Спеціаліста I категорії відділу документування та контролю Луганського міського управління юстиції (тимчасово, на період соціальних відпусток основного працівника до дня його фактичного виходу).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вік не старше 65 років, освіта вища юридична (спеціаліст, бакалавр). Без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Головного управління юстиції у Луганській області заяву про участь у конкурсі та інші документи, передбачені Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. №169. При собі мати паспорт або інший документ, що встановлює особу.

Термін подачі заяви – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (оголошення опубліковано 30.05.2012 року).

Додаткова інформація щодо переліку документів, що необхідно подати до конкурсної комісії Головного управління юстиції у Луганській області, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Луганській області за тел. 58-59-87, 58-16-19.